FK Kunštát

První přípravný zápas skončil smírně

FK Kunštát - TJ Svitavy 3:3 (2:1)

Branky:
20´ Boček Vítězslav,
35. Zeman A.,
60. Boček Vítězslav.

Sestava: Loukota, Bělehrádek (45. Zámek), Janíček, Prudil, Horák O., Adámek, Zeman A. (75. Komárek), Konečný, Boček Vladimír (60. Bělehrádek), Boček Vítězslav, Novotný.

V rámci letní přípravy na novou sezónu odehrála kombinovaná sestava hráčů kunštátského A a B týmu utkání proti mužstvu Svitav. Naši hráči si nevedli vůbec špatně a s velmi kvalitním soupeřem remizovali 3:3.

Zápasu předcházela průtrž mračen a přívalový déšť, který v některých místech proměnil kunštátský trávník spíše v plavecký bazén. S náročným terénem si oba týmy poradily velmi dobře, k vidění byl bojovný fotbal se šancemi na obou stranách.

Kunštát sice po gólu Svitav prohrával 0:1. Ve zbytku prvního poločasu byli naši hráči lepším týmem a otočili po pěkných brankách Vítě Bočka a Lojzi Zemana na 2:1.

Druhý poločas začali naši hráči opět velmi dobře, když po krásném centru Vládě Bočka zvýšil na 3:1 Víťa Boček.
V závěrečné půlhodině vystupňovali hosté svůj tlak. Několikrát nás podržel Ivo Loukota v brance. Nakonec ale Svitavy jednou ze hry a jednou z penalty snížily na 3:3.
A když se v 90. minutě po nepřímém kopu neprosadila za domácí dvojice Adámek Víťa Boček, skončilo utkání spravedlivou remízou.