Ondra Hruška slaví 40. FK Kunštát gratuluje!

V pondělí 7. prosince oslavila 40. narozeniny fotbalová ikona FK Kunštát Ondra Hruška.

Ondrův sportovní život je neodmyslitelně spjatý s naším klubem. V novodobé historii kunštátského fotbalu se Ondra podílel jako hráč na výrazných úspěších.

V sezóně 2012/2013 byl u postupu Kunštátu do 1.A třídy nebo v roce 2013 nastoupil ve finále krajského poháru proti Veselí na Moravě na stadionu Srbská.

V současnosti je členem výkonného výboru a pomáhá při každodenní organizaci klubu.

V jeho fotbalových stopách jdou i oba synové Vojtěch a Ondřej, kteří hrají za naše mládežnické týmy Žijeme Hrou.

Ondra se díky vynikajícímu charakteru stal výrazným tmelícím prvkem kunštátského fotbalu.

Pro spoustu našich mladších hráčů je opravdovým vzorem (pozn. Výrazně mladší spoluhráči ho dokonce označují jako svého "fotbalového tátu" :-)

Oňo, přejeme Ti všechno nejlepší, pevné zdraví a spoustu dalších osobních i sportovních úspěchů!

Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18