FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

"A" i "B" tým o víkendu vítězně

"A" i "B" tým o víkendu vítězně

"A" mužstvo v sobotu porazilo na domácím hřišti Medlánky. "B" tým o jednu branku vyhrál nad starším dorostem Žijeme Hrou.

SO 30.5. 17.00, Kunštát

FK Kunštát - FC Medlánky 3:1 (1:0)

Branky: 25. Vorlický, 50. Adámek, 75. Zeman A.

Sestava: Loukota - Hanák (35. Bezděk), Sehnal (46. Doležel), Dvořáček R., Skoček, Gracias, Zeman A., Macko (78. Vorlický), Štencl, Adámek (59. Videman), Vorlický (59. Sehnal). 

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: "Medlánky jsou dlouhodobě jeden z nejlepších týmů 1.B třídy což ukázaly v kvalitní organizaci hry i dobré přechodové fázi. Všichni jsme viděli, že dlouhá pauza bez zápasového zatížení se na nás podepsala. V utkání nám chyběl lepší odhad a vyhodnocení jednotlivých herních situací. Výsledkem bylo velké množství neproměněných šancí. V obraně jsme hráli hodně daleko od hráčů a fotbalisté Medlánek měli často na naší polovině příliš mnoho času. 

Z naší strany byla ale hodně kvalitní pasáž v rozmezí 50.-75. minuty, kdy jsme rychle dokázali kombinovat na polovině soupeře a vytvářet si tam velké množství příležitostí. Cením si i toho, že jsme utkání chtěli dohrát aktivně a v nasazení do konce. Příští sobotu hrajeme na hřišti Dosty Bystrc a tam už musí být naše hra daleko kompaktnější a přesnější."  

 

SO 30.5. 14.00, Lysice

FK Kunštát B - Žijeme Hrou U19  2:1 (2:0)

Branky: Lesovský 2

Sestava: Kopecký - Houdek, Blažek, Horák Vls., Tenora M., Sedláček, Knies, Bednář D., Lesovský, Staněk, Horák O.

Do hry připraveni: Blaha P., Boček

Hodnocení utkání trenérem Vítězslavem Bočkem: "Zápas proti staršímu dorostu Žijeme Hrou určitě splnil účel. Prakticky všichni hráči absolvovali několik tréninkových jednotek a na naší hře to bylo znát. Poměrně jistý výkon v prvním poločase, množství kombinací ve středu hřiště a několik neproměněných šancí. Ve druhém poločase byla znát lehká únava, ze které pramenila i obdržená branka. Zápas na slušné úrovni, v dobrém tempu."

 

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 213334
Posledních 30 dnů: 2396 | Posledních 7 dnů: 774 | Poslední den: 57

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne