Kombinovaný tým Kunštátu prohrál s Rájcí

Ve čtvrtek 28. května odehrál kombinovaný tým Kunštátu po bezmála třech měsících přípravné utkání na hřišti Rájce Jestřebí.

MKZ Rájec Jestřebí - FK Kunštát 6:3 (5:1)

Branky: 15. Adámek, 55. Sehnal, 75. Staněk z pen.

Sestava: Trávníček – Bezděk (75. Staněk), Španěl, Bednář D. (46. Tenora M.), Videman (46. Komárek), Staněk (46. Vorlický), Macko, Sehnal (75. Boček), Sedláček (75. Bednář D.), Adámek, Vorlický (38. Horák O.).

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: „Po bezmála třech měsících bez fotbalového zápasu jsme nastoupili v kombinované sestavě složené z hráčů B a A mužstva. Dlouhé období bez utkání na nás bylo v prvním poločase hodně znát. Při řešení obraných úkolů a zakládání útoků na naší polovině jsme udělali hodně chyb. V rozmezí 35. -  45. minuty jsme z těchto situací inkasovali hned třikrát.

Druhý poločas jsme si vypracovali velké množství šancí a měli ho vyhrát větším brankovým rozdílem. Rájec hrála dynamický a přímočarý fotbal s dobrým tlakem do naší šestnáctky. Pro naše hráče to byly první cenné minuty v herní zátěži. Tento a další zápasy v červnu nám pomůžou přiblížit se výkonnosti, kterou jsme měli na začátku března.“

Posledních 30 dnů: 1227 | Posledních 7 dnů: 251 | Poslední den: 6