8 let, co nás opustil Honza Rotroekl

Včera, 27. dubna jsme si připomněli smutné výročí, kdy nás náhle opustil, ve věku 39 let, kamarád a výborný fotbalista Honza Rotroekl. Celý náš oddíl posílá "Šotečkovi" pozdrav do fotbalového nebe. Vzpomínáme na tebe! (Na archivní fotografii Jan Rotroekl stojí 2. zprava).

Uplynulo dlouhých 8 let, co nás opustil náš skvělý kamarád a výborný fotbalista Honza Rotroekl nejmladší, přezdívaný "Šotek".

Jeho výborná levačka a nezaměnitelný styl pohybu po hřišti, provázený komentářem nejen fotbalového zápasu k němu patřily stejně, jako jeho postoj při domácích zápasech na schodech před kabinami, kde bylo jeho místo po skončení fotbalové kariéry.

Jeho památná věta: máš pravdu, ale.........mě strašila vždy, když jsem s ním něco potřeboval dojednat. Musím ale podotknout, že po tom, co jsem si vyslechl to jeho ale, byl vždy první na značkách a pomohl, kde mohl a mnohokrát doplnil klubový mrazák produkty ze své zemědělské živočišné produkce.

"Honzíku všichni na Tebe často vzpomínáme a i po tolika létech nám chybíš."

František Tenora

Posledních 30 dnů: 2286 | Posledních 7 dnů: 324 | Poslední den: 27