FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

B tým selhal v koncovce

Na domácí půdě jsme přivítali celek Lažany. I když je to tým z druhého konce tabulky, téměř v každém zápase naše mužstvo velmi potrápil. Do zápasu jsme šli s tím, že chceme dnes vyhrát a stát se tak mistry III. třídy. Chvíli to tak i vypadalo, po 25 minut zápasu jsme kontrolovali hru my a dostávali jsme se do velkých šancí. K naší smůle se ale ani Boček, ani Nedoma nemohli prosadit. Poté si hráč hostí ošklivě poranil nohu a po delší pauze jsme se nemohli vrátit do hry. Do konce poločasu jsme už neviděli žádnou velkou šanci, oba týmy vytvářely mnoho chyb. Přechod z defenzivy do ofenzivy nebyl dostatečně rychlý a přesný.

Druhý poločas byl nemastný neslaný. Nelze říct, že by to někdo odflákl, ale spíš se přidalo na bojovnosti, než na fotbalovosti. Bylo to hodně nahoru dolů. V 80. minutě po naší nezakončené akci šli hráči hostí do brejku. První střelu brankař Skoček ještě vyrazil, ale našel pouze hlavu lažanského útočníka, který z malého vápna vsítil rozhodující branku.  Hosté hrozili hlavně z rychlých protiútoků a tato taktika jim nakonec přinesla cenné tři body. Mrzet nás může to, že jsme naše velké šance nevyužili. III. třída si tak ještě minimálně jedno kolo počká na svého vítěze. Příští týden zajíždí naše rezerva na půdu Ráječka. Utkání se hraje v neděli v 16:30.

FK Kunštát "B" - Sokol Lažany 0:1 (0:0)

Sestava: Petr Loukota (Jaroslav Šmerda), Robin Vichta, Vladan Horák, Aleš Zámek, Pavel Šváb, Rostislav Král (Lukáš Mareček , Tomáš Záboj, Lukáš Nedoma (David Bednář), Karel Stehlík, Vítězslav Boček (Tomáš Adámek), Michal Skoček (B)