Slovo předsedy FK Kunštát Františka Tenory k mimořádné situaci.

Vážení sportovní příznivci a hráči fotbalového klubu FK Kunštát. V těchto dnech se po dlouhé zimní přípravě měla rozběhnout mistrovská utkání našich týmů v jihomoravských soutěžích. Z velmi závažných důvodů se sportovní svět zcela zastavil, stejně jako veškeré přípravy našich družstev. Touto cestou se k celé situaci vyjadřuje předseda FK Kunštát pan František Tenora.

František Tenora -  Mým fotbalistům.

Vážení sportovní přátelé a fotbalisti,

považuji za mou povinnost se vyjádřit k současné situaci. Je mně velice líto toho co se děje nyní v našem milovaném fotbale.

Chci všem poděkovat za pracovitost, píli a obětovaný čas během zimní přípravy. Já sám za celý svůj fotbalový život nepamatuji, tak kvalitní náplň zimní pauzy, která vlastně ani nebyla pauzou, protože my jsme jeli nonstop, od podzimu až do jara. A to od přípravek až po muže.

Za celý svůj fotbalový život nepamatuji situaci, která nastala nyní. Je potřeba, aby ten pocit beznaděje vystřídal optimismus s tím, že jsme sice možná ztratili rok práce, ale přejme si, aby skóre po tomto zápase vyznělo v náš prospěch a do dalších bojů jsme opět vyrazili jako veliká parta lidí, která táhne za jeden provaz.

Jsem na Vás všechny hrdý, co jste dokázali, na to jakým způsobem jste v posledním období dokázali zviditelnit naši práci v celém regionu. A věřte, že jsem přesvědčený o tom, že to bylo vše smysluplné a v budoucnu se nám Vaše práce vrátí.

Tak se všichni držte, bojujte a těším se, že se co nejdříve potkáme na našich trávnících. Váš FOFA

Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18