Zimní příprava: A tým si poradil s Medlánkami, béčko porazilo Rozsochy

A mužstvo v zimní přípravě porazilo Medlánky 4:0. B tým zvítězil 9:1 nad Rozsochami.

Hráno v sobotu 7.3. na UT VUT Brno:

FC Medlánky - FK Kunštát 0:4 (0:3)

Branky: 15., 25. a 55. Štencl, 40. Gracias

Sestava: Loukota - Bezděk (30. Bednář D.), Dvořáček, Zeman R., Skoček, Zeman A. (75. Štencl), Jonáš (75. Macko), Macko (46. Adámek), Štencl (46. Bednář D.), Adámek (30. Doležel), Gracias.

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: "V prvním poločase jsme měli místy až drtivou herní převahu, kterou jsme vyjádřili třemi vstřelenými góly. Od 55. minuty, kdy jsme zvýšili na 4:0, jsme ale přenechali iniciativu sympaticky hrajícím Medlánkám. I přes velké množství standardních situací na naši bránu jsme v závěrečné půlhodině uhájili čisté konto.

Směrem do předu měla naše hra v prvním poločase vysokou úroveň. Dominovali jsme na středu hřiště a ve stranách měli náběhovou rychlost, díky tomu si vytvořili spoustu gólových příležitostí. V obranné fázi má naše hra v průběhu zimní přípravy svůj vývoj a v činnostech, na které jsme se více zaměřovali, bylo vidět zlepšení."

Hráno v neděli 8.3. na UT v Boskovicích:

FK Kunštát "B" - TJ Sokol Rozsochy (OP Žďár nad Sázavou) 9:1 (3:0)

Branky: Bělehrádek 3, Boček 3, Videman, Bednář D., Lesovský z pen.

Sestava: Trávníček - Komárek, Blažek, Bednář D., Tenora M. - Bělehrádek, Knies, Lesovský, Staněk, Videman - Boček

Do hry dále zasáhli: Houdek, Procházka, Horák O.

Hodnocení utkání trenérem Vítězslavem Bočkem: " Oproti předchozímu přípravnému utkání s Linharticemi jsme zlepšili finální fázi útoků. Několik dalších šancí zůstalo nevyužito. Na čem ještě ale musíme zapracovat je pohyb a práce s míčem."

Počet návštěv: 270818
Posledních 30 dnů: 1081 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 19