A tým v přípravě porazil Ráječko

Ve třetím přípravném utkání porazil A tým FK Kunštát účastníka krajského přeboru Olympiu Ráječko 5:2.

Hráno v neděli 1.3. 13:00 v Blansku na UT

SK Olympia Ráječko - FK Kunštát 2:5 (2:1)

Branky: 35. Štencl, 55. a 60. Gracias, 75. a 87. Adámek

Sestava: Loukota - Nečas (46. Doležel), Gracias (75. Štencl), Zeman R. (75. Nečas), Skoček, Jonáš (75. Bezděk), Zeman A., Adámek, Bezděk (46. Sehnal), Dvořáček, Štencl (46. Macko).

Hodnocení trenéra Vladana Horáka: Už ve dvacáté minutě jsme s Ráječkem prohrávali 0:2. Inkasované góly vyplynuly z naší nekomunikace v obranné fázi. Při akcích soupeře do pokutového území jsme neorganizovali naši hru, opustili důležité prostory a nenavázali hráče v náběhu. Od druhé inkasované branky jsme se ale herně zvedali a do poločasu se nám podařilo snížit na 1:2.

O přestávce jsme si museli důrazně některé věci k obranné fázi vyříkat, ale jak ukázal druhý poločas, pomohlo to. Zlepšili jsme se v organizaci, takticky a naše řešení útočné fáze bylo hodně sebevědomé.

Dokázali jsme soupeři vnutit náš herní styl, gólově se prosadili po křídelních akcích a nebezpeční jsme byli i rychlou kombinací středem hřiště. Ve stranách bylo hodně nabídky a pohybu, dokázali jsme ze strany dostat kvalitní míč až před branku a tam jsme to důrazně dohráli.

Kvalitní zápas s Ráječkem nám před závěrečnými týdny přípravy ukázal hodně důležitých věcí. Těší mě to, že za stavu 0:2 jsme se všichni dokázali zdravě hecnout a ukázat na co fotbalově směrem dopředu máme. Zároveň nám utkání odkrylo i nedostatky při bránění, které se týkají komunikace na hřišti, skupinové taktiky a bránění standardních situací. I na tom budeme v následujících týdnech v tréninkovém procesu určitě pracovat."

Počet návštěv: 270799
Posledních 30 dnů: 1085 | Posledních 7 dnů: 240 | Poslední den: 16