FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Příprava: A tým porazil Vilémovice, juniorka remizovala s Blanskem U19, B tým odehrál turnaj ve Svitávce

Příprava: A tým porazil Vilémovice, juniorka remizovala s Blanskem U19, B tým odehrál turnaj ve Svitávce

Hráno v Blansku 23.2. na UT:

TJ Vilémovice - FK Kunštát 2:3 (1:3)

Branky: 20. Dvořáček R., 29. Skoček, 36. Štencl

Sestava: Loukota - Doležel (55. Bednář D.), Dvořáček R. (80. Gracias), Zeman R., Skoček, Jonáš, Zeman A., Gracias (74. Sedláček), Adámek, Štencl, Vorlický (74. Lesovský).

Hodnocení trenéra Vladana Horáka: "Další z velmi dobrých a náročných zápasů přípravy. Vilémovice mají na 1.B třídu nadstandartní fotbalovou kvalitu, v sestavě jména jako Patrik Siegl, Tomáš Polách a další výborní hráči. I přesto, že jsme v utkání prohrávali, do poločasu jsme třemi brankami skóre otočili. Naše hra měla velmi dobré parametry. Byli jsme dominantní v držení míče, měli kvalitní přechodovou fázi a situace po pěkných kombinačních akcích dokázali gólově dohrát.

Bohužel do druhého poločasu jsme vstoupili příliš profesorsky, bez pohybu. Zkušený soupeř toho využil, vytvořil si několik gólových situací, ale Ivo v brance nás podržel. My na druhé straně nastřelili břevno a další rychlé protiútoky neproměnili. V závěru po rohovém kopu Vilémovice snížily na konečných 2:3.

Máme za sebou lednovou přípravu, náročné a vydařené soustředění v Bystřici. Myslím si, že kondičně jsme na tom velmi dobře. Proto jsme si před utkáním řekli, že chceme, aby byl na naší straně vidět rozdíl v rychlosti a tempu hry. To se nám podařilo splnit pouze v prvním poločase a to je málo. Do dalších utkání se v tomto ohledu musíme zlepšit."   

 

Hráno v Blansku 22.2. na UT:

FK Blansko U19 - FK Kunštát U23 1:1 (1:0)

Branka: 55. Blaha

Sestava (střídání hokejovým způsobem): Kopecký - Bezděk, Bednář D., Nečas, Janků, Blaha, Novotný, Bělehrádek, Sehnal, Sedláček, Konečný, Doležel, Tenora M., Komárek, Baňa, Prokop.

V sobotu proti staršímu dorostu FK Blansko (účastník Moravskoslezské dorostenecké ligy) nastoupil výběr hráčů FK Kunštát jehož věkový průměr byl do 23 let.
V zápasu hraném v rychlém tempu šlo do vedení domácí Blansko. Po změně stran náš tým vyrovnal na 1:1 a z následné územní převahy a standardních situací se nám další branku vstřelit nepodařilo. Ani domácí v závěru své šance neproměnili a zápas tak skončil spravedlivou remízou.

 

Halový turnaj ve Svitávce:

V sobotu se B tým zúčastnil halového turnaje mužů ve Svitávce. Za účasti 6 týmů se náš tým umístil na konečném 4. místě, když v zápase o 3. místo prohrál s výběrem OFS Blansko. 

Sestava: Trávníček - Šmerda, Lesovský, Zámek, Procházka, Blažek, Tenora R. Horák O., Boček. 

 

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 215893
Posledních 30 dnů: 1849 | Posledních 7 dnů: 422 | Poslední den: 49

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne