Poslední zápas sezóny vítězně

Našim posledním soupeřem ročníku 2013/2014 Moravskoslezské divize žen byl celek Sokola Tasovice, a i když jsme jely jen v deseti hráčkách, naším cílem bylo vyhrát.  Od prvních minut byla hra překvapivě v naší režii, nedávaly jsme domácímu soupeři moc šancí a hrály jsme naši hru. První, kdo rozvlnil síť byla Horáková Karolína, která po zpětné přihrávce za hranicí velkého vápna vystřelila a po chybě domácí brankařky skórovala na 0:1 pro nás. Druhý gól padl taktéž ze stejné situace a  střelkyní byla znovu Horáková Karolína. Tentokrát už míč usměrnila přesně k tyči na 0:2. Do konce poločasu jsme si my  i soupeřky vytvořili spoustu šancí, ale žádná nebyla proměněna.

Při nástupu do druhé půle jsme chtěly branky přidat nebo alespoň stav udržet. Na holkách už byla vidět únava, ale stále odhodlání. První minuty druhého poločasu patřil spíše domácímu celku, ale nenašly recept na naši obranu ani brankářku Vlachovou Soňu, která chvilkami čarovala. V 70 minutě se nakonec i domácí celek dočkal branky na 1:2, která padla z rohového kopu. Náhle se spustil déšť a našim holkám jako kdyby dodal energii. Po krásné akci a samostatném úniku na bránu dala tentokrát Blahová Denisa krásnou střelou nad brankařku třetí gól a to na konečný výsledek 1:3. Tento stav děvčata již do konce udržela, za co jim patří velké díky, že i v deseti zvládla náročné utkání !!!

Doufáme, že domácí zraněná hráčka Tasovic bude v pořádku a přejeme brzké uzdravení.

Chtěl bych ženám poděkovat za super sezónu, i když nám teklo do bot, většina bojovala až do poslední chvíle a odehrála každý zápas na maximum. Snad se nám v sezóně nadcházející bude marodka vyhýbat a budeme předvádět pěkný fotbal.

Počet návštěv: 270733
Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18