FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Zimní příprava 2020: A tým remizoval ve Svitavách 1:1

Zimní příprava 2020: A tým remizoval ve Svitavách 1:1

Na úvod zimní zápasové přípravy remizoval A tým FK Kunštát ve Svitavách 1:1. Naši hráči v utkání dlouho vedli, když se ve 28. minutě trefil Jirka Vorlický. Konečnou remízu vystřelil účastníku pardubického krajského přeboru v posledních vteřinách hry Juřík.

TJ Svitavy - FK Kunštát 1:1 (0:1)

Branky: 90. Juřík - 28. Vorlický

Sestava Kunštátu: Loukota - Nečas, Dvořáček R., Zeman R., Skoček, Gracias (62. Novotný T.), Zeman A. (80. Gracias), Sehnal (80. Bezděk), Bezděk (62. Bělehrádek), Vorlický, Doležel (46. Staněk). pozn. střídání hokejovým způsobem.

Hodnocení trenéra Vladana Horáka: "I přesto, že jsme nastoupili k úvodnímu utkání přípravy po tříměsíční pauze a v nekompletním složení, předvedli jsme velmi solidní výkon. Především v prvním poločase měla naše hra dobré parametry. Patřil nám střed hřiště a byli jsme nebezpeční na posledních třiceti metrech. Zaslouženě jsme šli do vedení, kdy po rychlé křídelní akci nachystali Bezděk se Skočkem gól pro Jirku Vorlického. 

Druhý poločas převzali iniciativu domácí, kteří měli svoji kvalitu. Hrál se kombinačně rychlý a zdravě agresivní fotbal. Gólové šance si ve druhém poločase vytvořila obě mužstva. Za nás mohli přidat gól na 0:2 Radek Dvořáček nebo Lojza Zeman, ale vyložené příležitosti neproměnili. V 90. minutě střelou do šibenice vyrovnal domácí útočník na konečných 1:1.

Po úvodním lednovém bloku přípravy bylo vidět, že naši hráči jsou na tom kondičně i silově velmi dobře. Nyní nás čeká 13. - 16. února herní soustředění v Bystřici nad Pernštejnem od kterého se chceme odrazit k dalším přípravným zápasům. Ve Svitavách v našem dresu poprvé nastoupil Marek Sehnal. Devatenáctiletý záložník, který je odchovancem FC Čebín a v dorosteneckém věku nastupoval za FK Blansko, se uvedl ve velmi dobrém světle. Do utkání nastoupili dorostenci Tomáš Novotný a Tomáš Bělehrádek, kteří předvedli naprosto plnohodnotné výkony."  

 

 

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 213334
Posledních 30 dnů: 2396 | Posledních 7 dnů: 774 | Poslední den: 57

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne