Rezerva zvládla důležité utkání

V neděli naše rezerva sehrála zřejmě nejdůležitější utkání. Zápas o 1. místo nezačal nijak moc atraktivně, oba týmy se spíš hledaly a nikdo nechtěl vytvořit nějakou větší chybu. Obranná řada obou mužstev působila velmi jistě, a tak jsme po většinu prvního poločasu žádnou velkou šanci neviděli. První větší akce, která skončila i gólem, se udála v 37. minutě, kdy si z pravé strany navedl míč na střed Adámek a střelou k levé tyči poslal náš tým do vedení. O 3 minuty později utekl domácím obráncům Nedoma. Místo střely zvolil nahrávku na Šmerdy, který z hranice malého vápna pohodlně skóroval do odkryté brány.

Do druhého poločasu jsme nastoupili velmi uvolněně, ale koncentrovaně a s chutí hrát fotbal. Pokud někdo čekal, že „usneme na vavřínech“, tak se mýlil. Začali jsme kombinovat a vytvářet si nadějné šance. Krajní záložníci se snažili svými centry hledat spoluhráče v pokutovém území, ale většinou našli pouze domácího brankáře. V 55. minutě dostal míč střídající Stehlík, který ze středu pole navýšil skóre na 3:0. V 68. minutě se zalekl své příležitosti střelec druhé branky Šmerda a sám před brankářem mířil mimo bránu. V 73. minutě zase Boček orazítkoval břevno. V 83. minutě domácí upravili skóre na 3:1, kdy po brejku z pravé strany mířil pod břevno domácí útočník.

V utkání domácí neměli příliš mnoho šancí, na druhou stranu se ale snažili hrát kombinační a pohledný fotbal. Nezbavovali se zbytečně míče a snažili se něco vymyslet, na rozdíl od jiných celků z III. třídy.

SK Moravan Svitávka - FK Kunštát "B" 1:3 (0:2)

Branky: Adámek, Šmerda, Stehlík

Sestava: Ivo Loukota , Robin Vichta , Vladan Horák , Aleš Zámek , Michal Skoček , Pavel Šváb (Pavel Blaha) , Rostislav Král (Karel Stehlík) , Tomáš Záboj , Tomáš Adámek , Lukáš Nedoma (Vítězslav Boček) , Jaroslav Šmerda (Lukáš Mareček)

Počet návštěv: 270847
Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29