A tým vybojoval výhru ve Slatině, B tým remizoval v Bořitově

"A" mužstvo Kunštátu v 8. hraném kole zvítězilo na hřišti Slatiny 3:1. O naše góly se postaral Víťa Boček, Jirka Vorlický a Lojza Zeman. Parádní výkon v brance předvedl Ivo Loukota, který inkasoval pouze z pokutového kopu. "B" tým remizoval v Bořitově 1:1.

8. hrané kolo - 1.A třída sk. A

SK Slatina - FK Kunštát 1:3 (1:1)

Branky: 42. Husák z pen. - 18. Boček, 75. Vorlický, 76. Zeman A.

Sestava: Loukota (K) - Bezděk (89. Horák O.), Dvořáček R., Zeman R., Skoček, Zeman A., Adámek, Hanák (25. Nečas), Štencl (81. Sedláček), Boček (84. Lesovský), Vorlický.

Na hřišti Slatiny se kunštátský A tým proti houževnatému a sympaticky hrajícímu soupeři pořádně nadřel. Děkovat můžeme našemu kapitánovi Ivo Loukotovi, který domácím vychytal snad i nemožné.

O vítězství ve Slatině rozhodla závěrečná půlhodina. Góly Jirky Vorlického a Lojzi Zemana znamenaly, že po 8. hraném kole zůstáváme v čele 1.A třídy sk. A.

Bohužel k již zraněnému Pavlu Jonášovi, na marodku přibyli Dalibor Hanák a Marek Štencl. Doufáme v brzký návrat všech zraněných hráčů.

8. hrané kolo - okresní přebor

Sokol Bořitov - FK Kunštát 1:1 (1:0)

Branky: 16. Majer - 90. Boček

Sestava: Trávníček - Horák Vls. (46. Zámek), Blažek, Dvořáček (84. Tenora M.), Doležel, Knies, Hruška, Lesovský (70. Tenora R.), Horák O. (46. Komárek), Prudil, Boček (K).

Kunštátský "B" tým prohrával od 16. minuty na hřišti Bořitova 1:0. Na konci prvního poločasu mohl z nařízené penalty vyrovnat Víťa Boček, střela z jeho kopačky ale mířila jen do břevna domácí branky.

Z utkání, kdy byl Bořitov herně o něco lepším týmem, se našim hráčům podařil vydolovat alespoň bod.

V 90. minutě remízu 1:1 svým 9 gólem v sezóně zajistil Víťa Boček.

Kunštátskému "B" týmu patří v průběžné tabulce okresního přeboru 4. místo s jednobodovou ztrátou na vedoucí Olomučany.

Počet návštěv: 270733
Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18