A tým v náročném utkání proti Zastávce vybojoval vítězství

A mužstvo Kunštátu v 6. hraném kole v náročném utkání proti Zastávce vybojovalo vítězství.

6. hrané kolo - 1. A třída sk. A

FK Kunštát - TJ Čechie Zastávka 2:0 (0:0)

Branky: 62. Skoček, 90. Dvořáček Radek

Sestava: Loukota (K) - Bezděk, Zeman R., Nečas, Skoček, Jonáš, Adámek (76. Dvořáček R.), Zeman A., Hanák (85. Boček), Štencl (88. Doležel), Vorlický.

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: "Nepočítali jsme s tím, že by nás proti Zastávce čekalo jednoduché utkání, protože hostující mužstvo je složené ze zkušených hráčů a dobře vědělo co na našem hřišti chce hrát. I přesto byl zápas především o nás. O tom jestli si vytvoříme šance, proměníme je a dostaneme průběh tam kam potřebujeme.

Kombinačně nebylo v prvním poločase vše úplně ideální, proti dobře organizovanému soupeři jsme si ale vyložené šance vytvořili. Mára Štencl a Jirka Vorlický je tentokrát neproměnili. I když to v zakončení neřešili špatně, proti byl výborně chytající brankář Zastávky Balčirák.

V přestávce jsme si řekli, že v druhém poločase jdeme za gólem, který nás přiblíží vítězství. A to se taky stalo. Po krásně zahrané standardce Lojzi Zemana, to na zadní tyčce krásně uklidil Michal Skoček. 1:0.

Z našeho pohledu moment utkání přišel v 75. minutě, kdy střelu hostujícího hráče, která měla gólové parametry, vytáhnul na tyčku Ivo Loukota v naší brance.

V poslední minutě, kdy Zasávka už hrála na riziko, pečetil naše vítězství po situaci čtyři na dva Radek Dvořáček. 2:0.

Dnešní výhru jsme od houževnatého soupeře nedostali zadarmo, museli jsme si to vybojovat a osobně jsem za to hodně rád. Taková utkání nás pozitivně formují a dělají z nás lepší tým. Ukázalo se, že se kluci v důležitých momentech hry umí zastoupit, navzájem si pomoct. Gólově dnešní zápas v podstatě rozhodli obránci, ofenzivní hráči zase poctivě vypomohli při bránění a jako tým v čele s Ivem jsme to v zadu uhráli na nulu."

Počet návštěv: 270747
Posledních 30 dnů: 1201 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 14