A tým po výborném výkonu porazil Dobšice

V nedělním šlágru kola 1.A třídy hráči Kunštátu po výborném týmovém výkonu porazili Dobšice 3:1.

4. hrané kolo - 1.A třída sk. A

FK Kunštát - Sokol Dobšice 3:1 (2:0)

Branky: 15. Bezděk, 20. Vorlický, 65. Zeman Alois z pen. - 54. Syrový

Sestava Kunštátu: Loukota (K) - Bednář David, Dvořáček Radek, Zeman Roman, Skoček, Jonáš (75. Jonáš), Zeman Alois, Adámek, Hanák (82. Doležel), Bezděk (59. Štencl), Vorlický (87. Sedláček).

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: "Od doby, kdy jsme v novodobé historii kunštátského fotbalu postoupili do 1.A třídy, patří Dobšice herně k nejlepším týmům v soutěži. Proto jdeme vždy do vzájemného zápasu s velkým respektem.

Na soupeře jsme byli výborně připraveni, utkání vyhráli v našich hlavách. Kluci podali nejlepší výkon od začátku letní přípravy, kdy hrajeme v tomto složení.

Hráči v obranné řadě vyhráli velké množství osobních soubojů, dokázali míče konstruktivně rozehrát po zemi i ze vzduchu. Navíc naši obránci dokázali vyvážením míče přečíslovat soupeřovu zálohu. O herní tvář směrem dopředu se postarala trojice Jonáš, Lojzič Zeman a Adámek na středu hřiště, kteří přerozdělovali míče a měnili rytmus hry. Nahoře těžko hlídatelná trojice Vorlický, Hanák, Bezděk. Když se hřiště v tempu utkání natahovalo, hostující obránci jim běžecky těžko odolávali. Celkově jsme byli zdravě sebevědomí na míči a hodně kompaktní při napadání rozehrávky Dobšic.

Svoji roli v utkání perfektně zvládnul Mára Štencl, který po zranění nastoupil jako žolík. Unavení hostující obránci mu rychlostně jen těžko stačili. Byla z toho penalta, kterou Lojzič Zeman napodruhé proměnil, ale i další šance.

Oboustranně kvalitní utkání se dohrávalo ve vysokém nasazení až do konce. Poděkování patří všem našim divákům, kteří nás v celém průběhu povzbuzovali.

V kabině před zápasem byly myšlenky celého našeho týmu s Jirkou Konečným. Odchovancem naší mládeže a dnes už členem kádru A mužstva. Jirka s námi od začátku léta absolvoval sto procent tréninků a v přípravě odehrál výborné zápasy, do budoucna bude jednou z opor. Bohužel onemocněl nevyzpytatelnou mononukleózou a bude teď na delší čas bez fotbalu. Touto cestou přejeme Jirkovi, ať se co nejdřív uzdraví a vrátí se mezi nás na fotbalové hřiště. "

Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29