FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

B tým na úvod remizoval v Drnovicích

B tým na úvod remizoval v Drnovicích

V neděli se naplno rozběhly mistrovské soutěže. Naše juniorka v úvodním kole okresního přeboru remizovala v Drnovicích 0:0.

Sokol Drnovice - FK Kunštát "B" 0:0

Sestava Kunštátu: Trávníček - Tenora M., Blažek (K), Horák Vlastislav, Dvořáček Stanislav, Kopecký, Komárek, Staněk, Zámek, Lesovský, Boček.

Na střídání připraveni: Horák Ondřej, Procházka, Houdek, Hruška

Hodnocení hrajícího trenéra Vítězslava Bočka: "Před utkáním jsme museli řešit absenci Míry Kniese, u kterého se čekalo, jestli ho do hry pustí svalový problém. Bohužel nakonec se to nepodařilo a danou sestavu bylo nutné na poslední chvíli změnit. Po zranění se vrátil Zdeněk Staněk a do prvního mistrovského utkání mohla zasáhnout i posila ze Sloupu Lukáš Lesovský. 

Do zápasu jsme šli s tím, že domácí budou zakládat útoky hlavně nakopnutými míči, na což byla naše obrana dobře nachystaná a více méně si po celou dobu zápasu dlouhé pasy pohlídala. V úvodu prvního poločasu nám chvíli trvalo, než jsme se poskládali a zorientovali. I přesto se Dominiku Kopeckému podařilo dostat do slibné šance. Po přetaženém centru Aleše Zámka zakončoval tvrdou střelou vedle levé tyče. Na druhé straně drnovickou stoprocentní šanci bravurně vytáhl na roh Tom Trávníček. 

Vstup do druhého poločasu byl o poznání lepší než do prvního. Aleš Zámek se ze strany řítil na domácího golmana, ale neprostřelil ho. Šancí přibývalo na obou stranách. Gól nepadl ani ke konci utkání, kdy domácí nevyužili několik rohových kopů po sobě a my nedotáhli brejkové situace do konce. 

Těší mě, jak jsme zápas zvládli nejen na hřišti, ale i v hlavách. Bylo to velmi náročné utkání, ve vyčerpávajícím vedru všichni kluci podali nadstandardní výkon, za což jim děkuji. 

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 210938
Posledních 30 dnů: 1693 | Posledních 7 dnů: 368 | Poslední den: 69

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne