FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

B mužstvo sehrálo přípravu v Linharticích

B mužstvo sehrálo přípravu v Linharticích

Na začátek přípravy sehrál B tým své první přípravné utkání s Linharticemi, účastníkem III. třídy svitavského okresu, do které sestoupil po minulé sezoně.

TJ Metra Linhartice - FK Kunštát "B" 1:9 (1:4)

Branky: Adamec 4, Adámek 2, Procházka 2, Boček

Za Kunštát nastoupili: Trávníček, Prudil, Adamec, Dvořáček, Doležel, Knies, Adámek, Bednář D., Lesovský, Boček, Procházka, Houdek, Kopecký, Komárek.

Hodnocení trenéra: "V této části přípravy byly řešeny ještě dovolenkové a zdravotní omluvenky, proto nám s výpomocí pomohl Filip Adamec. V týmu jsme přivítali i tři nové, resp. staronové tváře. A to Míru Kniese z Adamova, Lukáše Lesovského ze Sloupu a Pavla Doleželela, který se vrací z Rajhradic. S Pavlem se počítá do A týmu a s B týmem absolvoval přípravné utkání z důvodu herního vytížení. Nutno podotknout, že do týmu zapadli všichni jmenovaní nejen po sportovní, ale zejména po společenské stránce. Utkání jsme brali víceméně jako seznamovací, proto nebyly vytyčeny žádné konkrétní úkoly nebo zaměření. Bylo vidět, že hráči měli velkou chuť. Po týdnu tvrdé přípravy, což se potvrdílo hned na začátku utkání, kdy po patnácti minutách bylo skóre o tři góly. Musím pochvlálit naše kluky, že v podstatě celý zápas diktovali tempo hry. Pozitivem je množství nastřílených gólů, velký počet pohledných kombinací a finálních přihrávek." Vítězslav Boček 

 

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 200171
Posledních 30 dnů: 1414 | Posledních 7 dnů: 424 | Poslední den: 70

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne