FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Letní příprava A týmu: Kunštát porazil Svitavy

Letní příprava A týmu: Kunštát porazil Svitavy

A tým v sobotním přípravném utkání přivítal na domácím hřišti TJ Svitavy. Účastníka krajského přeboru Pardubického kraje, který se v sezóně 2018/2019 umístil na konečném 6. místě tabulky. Kunštát proti velmi kvalitnímu soupeři předvedl povedený výkon a zvítězil 3:2.

FK Kunštát - TJ Svitavy 3:2 (1:1)

Branky: 25. Bezděk, 48. Zeman A., 55. Dvořáček

Za Kunštát nastoupili: Loukota - Nečas, Ducháček, Zeman R., Skoček, Bednář D., Jonáš, Zeman A., Bezděk, Hanák, Boček, Doležel, Komárek, Staněk, Vorlický, Konečný, Dvořáček, Sedláček.

Hodnocení trenéra: "Přípravným utkáním proti Svitavám jsme zakončili první týden letní přípravy, který byl hodně náročný. Zátěž jsme rozložili mezi sedmnáct hráčů do hry. Svitavy disponují velmi kvalitním kádrem a hrají vyspělý fotbal, což potvrdily i u nás. Naším hlavním cílem v utkání bylo dosahování prostorů v útočné a obranné fázi a s tím i související běžecký výkon. Do 25. minuty jsme si zvykali na tempo hry, po té šel náš výkon hodně nahoru. Měli jsme tam dobré momenty v přechodové fázi i pasáže, kdy jsme s míčem dokázali kontrolovat hru. Byli jsme střelecky produktivní, z vypracovaných šancí dali pěkné góly. Naopak velké rezervy se ukázaly při bránění standardních situací. Z těch jsme dvakrát inkasovali. Naši kluci ukázali velkou chuť do hry i to, že na sebe chtějí být nároční." Vladan Horák             

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 200171
Posledních 30 dnů: 1414 | Posledních 7 dnů: 424 | Poslední den: 70

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne