FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

A mužstvo remizovalo se Zbraslaví, B tým vysoko deklasoval Vranovou

A mužstvo remizovalo se Zbraslaví, B tým vysoko deklasoval Vranovou

A mužstvo v domácím utkání remizovalo 2:2 se Zbraslaví. B tým porazil Vranovou 8:1.

FK Kunštát - FK Zbraslav 2:2 (1:1)

Branky: 31. Štencl, 85. Sedláček

Sestava Kunštátu: Trávníček - Videman (81. Sedláček), Hruška (84. Baňa), Nečas, Skoček, Bednář D. (72. Staněk), Gracias, Zeman (68. Adámek), Bezděk, Vorlický, Štencl.

Hodnocení utkání:

"Zbraslav je "černý kůň" jara. Na jaře posbíral její tým už 19 bodů. Sílu soupeře jsme si uvědomovali, a proto jsme ho naší aktivní hrou nechtěli dostat do hry. A to se nám v prvním poločase dařilo. Byli jsme lepším mužstvem. Vysunuli jsme napadání soupeřovi rozehrávky vysoko na jeho polovinu. Díky dobrému pohybu a zdravé agresivitě ho nutili k chybám.

Ve 31. minutě jsme šli zaslouženě do vedení a měli tam i další šance. Škoda gólovky Michala Skočka, jehož střelu po rohu, na brankové čáre vykopával obránce. Bohužel pro nás hosté z první souvislé akce vyrovnali na 1:1.

V poločasové přestávce jsme se burcovali k navázání dobrého výkonu z první pětačtyřicetiminutovky. Bohužel nám vůbec nevyšel úvod. Ve 49. minutě jsme nevykryli naši levou stranu hřiště a Zbraslav po pěkné akci šla do vedení. 1:2. Byli jsme na patnáct minut ve velkém útlumu a ztratili herní odvahu, která nás zdobila v první půli. 

Ale cením si toho, jakým způsobem jsme dokázali utkání dohrát. Pomohla nám všechna střídání, která stejně jako minulý týden v Líšni oživila naši hru. V závěrečných minutách si všichni naši hráči sáhli na dno sil.

A přišlo i zasloužené vyrovnání. Hlavičku Michala Skočka hostující brankář vyrazil před sebe. Náš sedmnáctiletý dorostenec Filip Sedláček se gólové příležitosti nezalekl a vyrovnal na 2:2. V nastaveném čase jsme sahali po vítězství, kdy další z dorostenců, teprve šestnáctiletý Dominik Baňa měl na hlavě vítěznou branku. Bohužel Domča, který cítl na zádech obránce, míč netrefil přesně. 

Z pohledu výsledku jsme v domácím prostředí sice ztratili dva body. Vážím si ale toho, jakým způsobem hry jsme se prezentovali v prvním poločase a že za stavu 1:2 celý náš tým nesložil zbraně a hnal se za vyrovnáním. 

Zbraslav má v současnosti velmi kvalitní mužstvo s ideálním věkovým průměrem 28 let. Věkový průměr základní sestavy Kunštátu byl 25 let. Proto se díváme do budoucnosti." Vladan Horák  

 

FK Kunštát "B" - TJ Sokol Vranová 8:1 (3:0)

Branky: 13., 17., 82. Boček, 57. a 86. Procházka, 30. Komárek, 49. Bednář R., 76. Tenora R.

Sestava Kunštátu: Bednář Z. (4. Kopecký) - Horák Vls., Blažek, Prudil, Staněk (64. Tenora R.), Adámek (73. Baňa), Komárek, Houdek,, Bednář R. (54. Procházka), Zámek, Boček.  

Komentář:

Utkání pro náš tým nezačalo šťastně. Už v 1. minutě se nepříjemně zranil chytající Zdeněk Bednář a musel ho nahradit Dominik Kopecký. Ten se role brankáře zhostil parádně a předvedl vynikající zákroky. 

Naše juniorka v celém utkání herně dominovala a po krásných kombinačních akcích šla do poločasového vedení 3:0.

Kunštátská herní pohoda pokračovala i po změně stran, kdy jsme přidali dalších pět gólů. 

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 193548
Posledních 30 dnů: 2084 | Posledních 7 dnů: 543 | Poslední den: 43

© 2019 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne