Rezerva podlehla na domácí půdě Knínicím

V sobotu naše „Béčko“ sehrálo utkání s týmem Knínic. Ze začátku to mohlo pro diváka vypadat poměrně chaoticky, nikdo nedokázal míč podržet a vymyslet nějakou chytrou přihrávku. Ve 12. minutě se pokusil záložník hostí z levé strany zaskočit našeho brankáře Miholy, což se mu taky povedlo. Deset metrů za hranicí vápna vypálil na vzdálenější tyč a střela to byla nakonec gólová. Tento moment nijak zásadně nezměnil další průběh prvního poločasu. Pro nezaujatého diváka musel zápas působit hodně zmateně a ospale. Ale i za těchto okolností se nám podařilo vyrovnat, když v 39. minutě z hranice vápna zamířil přesně k levé tyči Karel Stehlík.

V druhé půli jsme začali aktivněji a po zajímavých kombinacích jsme dostávali soupeře pod tlak. Již v 57. minutě překonal brankáře hostí znovu Karel Stehlík. Mohlo to vypadat, že náš celek získá na domácí půdě všechny tři body, soupeři se ani moc nechtělo nic složitého vymýšlet. Ale v 78. minutě utekl naší obraně útočník hostí a po úspěšné kličce brankáři zakončoval do odkryté brány. Gól mužstvo hostů nabudil a po vysokém presinku a po našem nedůrazném a laxním počínáním u vápna přidal ještě další dvě branky. V 84. minutě z penalty a v 88. minutě z přímého kopu. Další utkání sehraje „Béčko“ ve čtvrtek doma s celkem Letovic.

FK Kunštát - TJ Malá Haná Knínice 2:4 (1:1)

39. a 57. Stehlík

Sestava: Erik Mihola , Robin Vichta , Aleš Zámek , Pavel Šváb , Rostislav Král , Tomáš Záboj , Tomáš Adámek , Lukáš Nedoma (Lukáš Mareček) , Jaroslav Šmerda , Karel Stehlík (Radek Tenora) , Zdeněk Bednář

Posledních 30 dnů: 1251 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 28