FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Muži A: napínavé utkání v Líšni rozhodla jediná branka, B tým veze tři body

Muži A: napínavé utkání v Líšni rozhodla jediná branka, B tým veze tři body

Pokud se v 1.A třídě potkají týmy Líšně a Kunštátu, vždy je k vidění atraktivní fotbal. Jinak tomu nebylo ani včera v Brně. Po napínavém průběhu se nakonec radovali domácí, gólem ze 71. minuty se líšeňská juniorka přiblížila účasti v příštím ročníku krajského přeboru. B mužstvo Kunštátu dokázalo zvítězit na hřišti Vísek.

SK Líšeň "B" - FK Kunštát 1:0 (0:0)

Branka Líšně: 71. Kotoun

ČK Kunštát: 82. Macko (vyloučení po 2. ŽK v utkání)

Sestava Kunštátu: Trávníček - Videman, Hruška (82. Komárek), Nečas, Bednář D., Gracias, Macko, Zeman (59. Skoček), Bezděk (82. Sedláček), Štencl, Vorlický.  

Hodnocení utkání:

"Nastoupili jsme na hřišti týmu, který v 1.A dlouhodobě prokazuje největší kvalitu. Líšeňská juniorka zcela zaslouženě směřuje do krajského přeboru.

Kunštátské jaro se nese ve znamení velké fluktuace hráčů. Neodehráli jsme snad ani jeden zápas v totožném složení. Když už to vypadá, že se nám sestava ustálí, někdo se zraní a naopak hráči po zranění se do sestavy vrací. Je pak hodně složité udržet herní styl, kterým se chceme prezentovat a určité součinnostní věci ve hře. 

I přesto jsme se s hráči bavli před utkáním o tom, že dnešní zápas bude jakousi reflexí aktuální výkonnosti našeho týmu. A z tohoto pohledu můžeme být spokojeni. Předvedli jsme výkon na hranici svých možností. Líšeň jsme v určitých fázích hodně potrápili a byli konkurence schopní. 

Domácí měli více ze hry a častěji kontrolovali míč. My jsme ale velmi organizovaně bránili a byli nebezpeční v přechodové fázi. Líšeňští v prvním poločase vytvořili dobrý tlak do našeho pokutového území, několik nebezpečných závarů jsme díky maximálnímu vypětí obránců ustáli.

Pro nás se z pohledu výsledku zápas lámal okolo 40. minuty, kdy se po kolmých přihrávkách v rychlostních soubojích prosadili Jirka Vorlický a Mára Štencl. V obou případech chybělo i trochu štěstí... Při zakončení Vorlického nás od gólu dělily centimetry. Míč po jeho střele skončil na tyčce a odrazil se zpět před branku, kde ho dobíhající stoper odkopl do bezpečí. 

Domácí se ujali vedení v 71. minutě, na naší polovině získali míč a z křídelního prostoru to dohráli až do gólu.

Naši hru oživila střídání. Závěr utkání jsme sice dohrávali v deseti bez vyloučeného Macka, i přesto ještě usilovali o vyrovnávací gól. Do výraznější šance nás už ale soupeř nepustil. 

Odehráli jsme mimořádně kvalitní a náročné utkání, kdy se naši hráči pohybovali na hranici svých aktuálních možností. Škoda, že se nám nepodařilo vstřelit gól, který by pravděpodobně znamenal i bodový zisk ze hřiště lídra soutěže." Vladan Horák

 

TJ Sokol Vísky - FK Kunštát "B" 3:5 (3:2)

Branky Kunštátu: 15. Tenora R., 20. Procházka, 50. a 55. Bednář R., 87. Zámek

Sestava Kunštátu: Bednář Z. - Tenora M. (72. Šmerda J.), Blažek, Prudil, Staněk, Houdek (47. Baňa), Procházka, Tenora R., Bednář R. (60. Kopecký), Zámek, Boček. 

Hodnocení utkání: B tým na hřišti Vísek sice v poločase o gól prohrával. Po změně stran ale naši hráči začali herně dominovat a po třech trefách si připsali další vítězství.  

 

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 193548
Posledních 30 dnů: 2084 | Posledních 7 dnů: 543 | Poslední den: 43

© 2019 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne