A mužstvo: na vítězné vlně i po Příměticích

A mužstvo po domácím pětigólovém vítězství nad Žebětínem dokázalo stejným způsobem vyhrát i na hřišti Přímětic.

TJ Sokol Přímětice - FK Kunštát 0:5 (0:3)

Branky: 11. Macko z pen., 15. Štencl, 26. Adámek, 57. Vorlický, 65. Adámek

Sestava Kunštátu: Loukota, Videman, Hruška, Prudil, Bednář D., Gracias, Macko (75. Komárek), Adámek, Bezděk (66. Bezděk), Štencl, Vorlický (81. Dvořáček).

Hodnocení utkání:

"V prvních třiceti minutách jsme na znojemsku předvedli útočnou smršť. Soupeř nestačil zachytávat rychlý pohyb našich ofenzivních hráčů a po krásných kombinačních akcích jsme si vypracovali třígólové vedení.

Zápas jsme zvládli ve svých hlavách, kdy frustrovaní domácí hledali nešetrnými zákroky, jak se ještě dostat do hry. Po jednom takovém momentu byl zbytečně dohrán náš brankář Ivo Loukota a zápas od 43. minuty dochytával se zraněním. Ivo jako správný kapitán šel přes bolest a utkání dohrál, jeho start příští týden ve Slatině je ale nejistý.

I druhý poločas byl jasně v naší režii. Soupeři jsme nic nedovolili a přidali další branky.

V našem dresu tam dnes bylo hodně dobrých individuálních výkonů. Především jsme se v Příměticích prezentovali jako kompaktní tým. V součinnosti jsme poctivě bránili, směrem dopředu ukázali velkou chuť a kvalitu v zakončení." Vladan Horák

Posledních 30 dnů: 1085 | Posledních 7 dnů: 240 | Poslední den: 16