A tým: Ivo Loukota úspěšný i na druhé straně hřiště

Běžela 92. minuta nedělního zápasu FK Kunštát - SK Žebětín, Marka Štencla poslal ve velkém čtverci k zemi jeden z hostujících obránců a byl nařízen pokutový kop. Chvíli trvalo než přeběhnul hřiště. Pak se ujal míče a z pokutového kopu, prudkou střelou k tyči, pečetil důležité domácí vítězství. Ivo Loukota - kapitán, opora a spolehlivý strážce naší svatyně byl úspěšný i na druhé straně hřiště. Mimochodem v této sezóně vychytal Ivo už 6 nulu. Mezi brankáři v 1.A třídě sk.A jich má po 19. kolech nejvíc. Gratulujeme Ivovi a celému mužstvu za týmový výkon, našim fanouškům za podporu.

A tým tedy prolomil 195 minutové čekání na domácí gól. I když konečný výsledek vypadá jednoznačně, proti dobře hrajícímu Žebětínu se vítězství nerodilo vůbec lehce.

FK Kunštát - SK Žebětín 5:0 (2:0)

Branky: 15. Adámek, 40. Bezděk, 63. Štencl, 84. Vorlický, 92. Loukota z pen.

Sestava: Loukota, Videman, Hruška (78. Horák Vls.), Prudil, Skoček, Gracias (82. Staněk), Macko, Adámek, Boček (56. Vorlický), Štencl, Bezděk (86. Zámek).

Počet návštěv: 208259
Posledních 30 dnů: 1942 | Posledních 7 dnů: 747 | Poslední den: 60