FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Ukliďme svět - ukliďme Česko

Ukliďme svět - ukliďme Česko

Již se stalo pravidlem, že se fotbalové kluby FK KunštátŽijeme Hrou zapojují do celorepublikové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. V páteční odpoledne 12.4. se dobrovolníci z řad dětí, hráčů, rodičů a trenérů, místo tréninku, vydali uklidit okolí Kunštátu a že po zimě na nás čekalo nejedno překvapení. Nutno podotknout, že odpadků již není tolik, co dříve. K čistějšímu okolí určitě pomáhá i tato akce a lidé si snad také více váží životního prostředí ve kterém žijí, ale i přesto je stále co uklízet. Důležitost celé akce a smysl dodržování čistoty si díky vlastnímu prožitku z úklidu uvědomují i děti samy. Dobrým příkladem jsme snad trochu přispěli k větší zodpovědnosti okolí k vlastnímu městu a krásné přírodě ve které žijeme.

Žijeme Hrou a FK Kunštát chce hráče rozvíjet nejen ve sportovní rovině, ale klademe důraz i na vzdělávání a výchovu dětí, jako zodpovědných a samostatných osobností, které jsou si vědomi své společenské role a občanské angažovanosti. Tato akce je právě tím, co k takovéto výchově napomáhá, proto jsme rádi, že jsme mohli přiložit ruku k dílu a pomoci tak dobré věci.

Všem pracantům děkujeme a velkou pochvalu zaslouží zejména hráči přípravek a jejich rodiče, kteří vytvořili hlavní skupinu uklízecí čety.

Martin Pavel

Galerie k aktualitě

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 188034
Posledních 30 dnů: 1588 | Posledních 7 dnů: 327 | Poslední den: 38

© 2019 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne