Muži A: změny v kádru a aktuální stav marodů

Těsně před začátkem fotbalového jara Vám přinášíme podrobně popsané změny v kádru FK Kunštát a aktuální stav marodů.

Změny v našem kádru:

Jiří Vorlický přestoupil z Boskovic

V zimním období jsme získali na přestup z FC Boskovice Jirku Vorlického. Teprve devatenáctiletý ofenzivní fotbalista v Kunštátu nedávno působil a zanechal zde velmi dobrý dojem. V generálce na jarní část soutěže vstřelil minulý týden gól Ráječku a svým výkonem výrazně pomohl k remíze 2:2. Jirka je odchovance Boskovic, v mládežeži působil i ve Zbrojovce Brno. Jeho rychlost, tah na branku, střelecké schopnosti a především smysl pro týmovou hru jsou atributy, které pomohou zkvalitnit herní projev našeho týmu. Jirko, ať se Ti v Kunštátu daří!

Tomáš Prudil se vrací po zranění

Velmi nás těší, že do našeho kádru se po dvouleté vynucené pauze vrací Tom Prudil. Tom se po zranění a operaci kolene dostává do formy. Absolvoval s námi zimní přípravu a nastoupil do několika přípravných utkání. Proti Lipovci se prosadil i střelecky. Tomáš je poctivý fotbalista, který vyztuží naši defenzivu a svoje zkušenosti bude předávat mladším spoluhráčům z obrany.

Víťa Boček zpět z Olešnice

Víťa Boček se vrací zpět do kádru A mužstva. Po vážnějším zranění z jara minulého roku se Víťa na podzim rozehrával v Olešnici. V zimní přípravě už pravidelně nastupoval za naše áčko a má výbornou formu. Připsal si 4 góly a několikrát svým spoluhráčům u branky asistoval.

Ondra Španěl přestoupil z Kunštátu do Rakouska

Ondra v zimním období přestoupil z FK Kunštát do nižší rakouské soutěže. V jarní části nebude vůbec jednoduché nahradit Ondrovu přesnou rozehrávku a góly ze standardních situací. Ondrovi touto cestou děkujeme za odvedené "služby" pro Kunštát a za hranicemi přejeme mnoho sportovních úspěchů!

Aktuální stav marodů:

Alois Zeman

Hned v úvodu přípravy se Lojza nepříjemně zranil, když si zlomil zánártní kůstku. Díky skvělé práci Radka Bouska, který na Lojzovu léčbu dohlédl, už náš stěžejní hráč pomalu začíná nohu zatěžovat. Snad již brzo uvidíme našeho tradičního tvůrce hry rozdávat fotbalovou radost.

Dalibor Hanák

Dalibor si přivodil nepříjemný výron kotníku ve Svitavách. Zranění našeho mladého útočníka se sice hojí. Začátek sezóny Dalibor určitě nestihne. Doufáme v brzký návrat!

David Bednář

Ani David k úvodnímu zápasu jara nenastoupí. Do hry ho nepustí natažené ramenní vazy. David je poctivý hráč a má za sebou vynikající zimní přípravu. Je jistě otázkou několika dnů, kdy se kunštátský odchovanec naplno zapojí do týmových tréninků.

Jaromír Komárek

Bohužel ke zraněným hráčům přibyl i Jarda, který si na úterním tréninku strhl nehet. Jarda měl velmi dobrou účast na trénincích v zimní přípravě a doufáme, že jeho léčení nebude trvat dlouho.

Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29