Mladší žáci reprezentovali

Mladší žáci FK Kunštát reprezentovali OFS Blansko na finálovém turnaji O putovní pohár předsedy JMKFS. Finále hostil ve čtvrtek 24.4. útulný stadion ve Vyškově.

Za ročník 2001 nastoupili kunštátští Jan Vach, Jiří Konečný a Jakub Petrželka. Tým vedený trenérem Alešem Odehnalem po prohrách s OFS Brno-město a OFS Brno-venkov obsadil 7. příčku, nicméně herně se prezentoval velmi pohledným a útočným stylem.

Dvojice kunštátských hráčů Tomáš Bělehrádek a Tomáš Novotný přispěla svými výkony k medailovému umístění. Výběr OFS Blansko 2002 na úvod prohrál s OFS Brno-město 0:3, po té ale remizoval 1:1 s výběrem OFS Brno-venkov. Na závěr turnaje porazili svěřenci Vladana Horáka a Lubomíra Reka v přímém souboji o třetí místo OFS Znojmo 2:1 a radovali se ze zisku bronzových medailí.

Honza Vach, Jirka Konečný, Kuba Petrželka, Tom Bělehrádek a Tom Novotný patřili k nejvytíženějším hráčům a ve velmi silné konkurenci náš klub skvěle reprezentovali. Touto cestou děkujeme.

Posledních 30 dnů: 1006 | Posledních 7 dnů: 170 | Poslední den: 14