Příprava běží v plném proudu

TJ Svitavy - FK Kunštát 3:1(1:0)

Branka: Skoček

Nastoupili: Loukota, Bednář D., Gracias, Ducháček, Skoček, Hruška, Macko, Vorlický, Komárek, Blaha, Boček, Sedláček, Novotný, Hanák

V sobotu bylo ve Svitavách k vidění svižné utkání, ve kterém díky nasazení a chuti obou týmů nebylo hluché místo.
V úvodním poločase si naši hráči zvykali na vysoké tempo. Fotbalisté Svitav prokázali svoje herní kvality, měli více ze hry a zaslouženě se v závěru prvního dějství ujali vedení.

Druhý poločas, ale převzali iniciativu kunštátští a soupeře středem hřiště začali přehrávat. Bohužel se nám výborně rozjeté akce nepodařilo gólově dotáhnout. A to na rozdíl od domácích, kteří z podobných akcí rozhodli o svém vítězství. Proti kvalitnímu soupeři z Krajského přeboru jsme i přes porážku podali výborný týmový výkon, který nás v zimní přípravě posune zase o kus dál. Negativem je zranění Dalibora Hanáka, který si přivodil zranění kotníku již při rozcvičení. Dalibor snad bude brzy v pořádku. Na podstatnou část utkání naskočili 16ti letí dorostenci Filip Sedláček a Tomáš Novotný. Na hřišti byli plnohodnotnými hráči a jejich výkony jsou pro nás velkým příslibem do budoucna.
Poprvé v dresu Kunštátu nastoupil a náš tým posílí Jirka Vorlický ml. jehož přestup z Boskovic se v těchto dnech dolaďuje.

V pátek večer ve Svitavách sehrál svůj přípravný zápas také náš B tým, který ve vyrovnaném průběhu utkání nad účastníkem 1. B třídy, těsně zvítězil.

TJ Sokol Kobeřice - FK Kunštát "B" 1:2 (1:1)

Branky: Boček, Kopecký

Nastoupili: Trávníček, Horák Vls., Dvořáček, Prudil, Tenora M., Horák V., Bednář D., Staněk, Zámek, Boček, Bednář R., Horák O., Procházka, Blažek

Posledních 30 dnů: 1342 | Posledních 7 dnů: 414 | Poslední den: 73