V. ročník charitativního fotbalového turnaje ŽIJEME HROU

V sobotu 15.12.2018 v Městské sportovní hale Kunštát, pořádá projekt ŽIJEME HROU ve spolupráci s FK KUNŠTÁT 5. ročník charitativního fotbalového turnaje. Na turnaji se představí hráči všech věkových kategorií z Kunštátu, Drnovic, Lysic, Svitávky a Olešnice.

Cílem turnaje v tomto vánočním čase je pobavit se fotbalem a sdružení finančních prostředků, kterými podpoříme osoby a rodiny v jejich nelehké životní situaci.

Podpora v letošním roce míří ke třem děvčatům:

• Kačence Malovcové z Rozseče nad Kunštátem

• Anetce Bělehrádkové z Rudky

• Nikolce Bohatcové ze Svitávky

Přijďte se s námi 15. prosince pobavit. Na turnaji je zajištěno občerstvení, najdete zde i koutek s nástěnkou z minulých ročníků a místo kde můžete přispět libovolnou částkou a vyjádřit tak dívenkám svou podporu .

Začátek akce je v 8 hodin a oficiální předání výtěžku je v 15:00 hodin. Na akci Vás srdečně zvou organizátoři Žijeme Hrou a FK Kunštát.

Bližší informace k turnaji naleznete na

Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18