FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Kunštát podlehl Žebětínu 2:1

Kunštát podlehl Žebětínu 2:1

SK Žebětín - FK Kunštát 2:1 (2:0)

Branka: 67. Hanák

Sestava: Loukota (60. Trávníček), Nečas, Španěl, Skoček, Bednář, Macko, Zeman, Hanák, Bezděk ( 56. Horák Vls.), Adámek, Štencl

Hodnocení realizačního týmu:

Z posledních tří kol jsme získali 9 bodů při skóre 10:1. I proto jsme v Žebětíně chtěli na tuto povedenou sérii navázat. 

Bohužel se nepodařilo. Těžko můžeme dovézt body z venku když inkasujeme ze dvou standartních situací. I když jsme dostali gól hned v 7. minutě z rohového kopu, v dalším průběhu hry to bylo vyrovnané utkání. Domácí byli nebezpeční ze standartek, našim několika slibným akcím chyběla větší přesnost a důraz v zakončení. Ve 40. minutě nás zmrazila druhá branka Žebětína. Z přímého volného kopu se z cela osamocený domácí útočník položil do centrovaného míče a zvýšil na 2:0. 

Druhý poločas jsme udělali změny v rozestavení a začali hrát na riziko. To nám přineslo gól z kopačky Dalibora Hanáka. V závěrečné dvacetiminutovce jsme sice tlačili, ale k další brance to už nevedlo. Černou kaňkou utkání je zranění našeho brankáře Iva Loukoty - snad to nebude vážné a Ivo bude brzy v pořádku. V brance ho od 60. minuty výborně nahradil Tomáš Trávníček.   

Utkání v Žebětíně se nám vůbec nepovedlo, nezbývá než v týdnu poctivě potrénovat a připravit se na jarmareční neděli, kdy na domácím hřišti přivítáme Přímětice. 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 182015
Posledních 30 dnů: 2121 | Posledních 7 dnů: 689 | Poslední den: 187

© 2019 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne