FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Těsná výhra proti Adamovu

V sobotu na naše hřiště přijelo mužstvo z Adamova. Od začátku jsme věděli, že to bude nepříjemný soupeř. Bohužel jsme si to nevzali příliš k srdci a už ve 2. minutě umístil útočník hostí míč přesně do levého dolního rohu branky. Po této brance se hra přesunula víceméně ke středové čáře a oba týmy těžily z nepřesností a chyb soupeře. Ve 30. minutě toho využil Tomáš Záboj a zpoza vápna střelou podél gólmana vyrovnal na 1:1. Hosté se však stihli ještě ujat vedení do konce poločasu, když naším nedůsledným bráněním při rohovém kopu poslal útočník hostí míč za záda brankáře Miholy.

Ve druhé půli jsme rychle srovnali na 2:2, když Tomáš Adámek na úrovni vápna vystřelil k pravé tyči. Drželi jsme míč, ale žádnou velkou šanci jsme si nevytvořili. Naopak v 67. minutě na druhé straně jsme nedokázali ubránit další rohový kop a soupeř tak šel potřetí do vedení. Po této brance se však na hře nic moc nezměnilo, míč jsme stále drželi my. V 73. minutě rozhodčí pískl faul zhruba pět metrů za hranicí vápna. K přímému kopu se postavil Vladan Horák. Brankář hostí si sice šáhl na míč, ale nedokázal jej zastavit, tudíž jsme opět srovnali. Kdo by čekal, že soupeř půjde opět do vedení, tak se mýlil, jelikož v 79. minutě vystřelil Pavel Šváb do protipohybu gólmana a střelou k pravé tyči upravil skóre na 4:3. Do konce utkání už žádný gól nepadl. V 83. minutě však musel po druhé žluté kartě předčasně do sprch Vladan Horák. Hosté tuto situaci nevyužili. Sice měli několik gólových šancí, ale když už to vypadalo, že míč skončí v brance, tak nás podržel svými skvělými zákroky brankář Erik Mihola. Příští týden hrajeme opět doma, přivítáme zde předposlední celek Benešova.

FK Kunštát - FK Adamov 4:3 (1:2)

Vladan Horák , Pavel Šváb , Tomáš Záboj , Tomáš Adámek

Sestava: Erik Mihola, Robin Vichta (Josef Banya), Vladan Horák, Aleš Zámek, Pavel Šváb, Tomáš Záboj, Tomáš Adámek, Lukáš Nedoma (Tenora Tomáš), Jaroslav Šmerda, Karel Stehlík (Tenora Radek), Zdeněk Bednář (Lukáš Mareček)

ČK: Vladan Horák