B tým se vrací z Velkých Opatovic s prázdnou

TJ Sokol Velké Opatovice - FK Kunštát "B"  6:3 (4:1)

Branky: 21. Boček, 84. Zámek, 88. Skoček

Sestava: Trávníček (GK) - Tenora M., Skoček, Blažek, Bednář R.(70. Tenora R.) - Kovář (40.Šmerda J), Staněk (69. Kopecký), Bednář D., Komárek - Zámek, Boček (81.Porcházka)

I když jsou Opatovice hlavním favoritem soutěže, ze zápasu jsme měli v úmyslu vytěžit nějaké body. Měla nám k tomu pomoct i změna v rozestavení, se hrou na dva útočníky.  A vstup do zápasu se nám povedl, kdy nám byla nabídnuta možnost zahrávat pokutový kop, po faulu na Aleše Zámka. Bohužel tuto šanci jsme nevyužili a soupeř nám hned za několik okamžiků vstřelil branku. Naše snaha a aktivita vedla ještě k vyrovnání, ale pak už nám v útočné fázi chyběl nápad a když už nám jsme měli možnost vstřelit branku, ani Šmerda, Komárek nebo Boček tyto možnosti nevyužili. Pozitivem je, že jsme se celý zápas snažili, což vyústilo i ve dvě korigující branky v závěru utkání, ale na lepší výsledek a lepší herní dojem, oproti zápase s Lipůvkou, to nestačilo.

Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18