FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Kunštát vyloupil Zastávku

Kunštát vyloupil Zastávku

TJ Čechie Zastávka - FK Kunštát 0:3 (0:0)


Branky: 57. Španěl, 69. a 84. Štencl

Sestava: Loukota - Horák Vls., Španěl, Ducháček, Skoček, Bednář D., Macko (88. Kovář), Zeman, Bezděk (65. Konečný), Boček (46. Adámek), Štencl (86. Komárek) 


Hodnocení realizačního týmu:
V Zastávce jsme v 1. poločase podali nejhorší výkon od začátku letní přípravy.
Hráli jsme profesorsky, bez rychlosti, bez momentu překvapení - naprosto pod své možnosti. Za to domácí hráli sympaticky, vytvořili si tlak ze standardních situací, díky větší bojovnosti vyhrávali klíčové osobní souboje a jejich aktivní hře chyběl pouze gól. Ten mohl přijít okolo 30. min., kdy nastřelili břevno Ivovi branky. 

V přestávce jsme si v kabině museli říct i spoustu nepříjemných věcí. Druhý poločas přinesl úplně jiný obraz hry. Bylo nás plné hřiště, pomohl příchod Tomáše Adámka, který rozhýbal celou ofenzivu. Pomohla nám branka Ondry Španěla ze standardky a pak už bylo utkání pouze o nás. 

Obrannou fázi výbornými výkony podpořili Ducháček, Španěl a Skoček. Dominovali jsme na středu hřiště, po zisku míče jsme měli rychlý přechod a šance. Na velmi dobrý výkon celého týmu ve druhém poločase dal dvakrát gólovou pečeť Mára Štencl. Mára vstřelil krásné branky a všichni jsme mu to hodně přáli. Po vleklém zranění na sobě v tréninkovém procesu tvrdě pracuje a zakončení z podobných pozic piluje. 

Z vítězství na hřišti soupeře máme samozřejmě velkou radost. K dalšímu vývoji podzimní části je pro nás ale důležitější, že kluci se hrou v 1. poločase sami nebyli spokojení a do druhé půle každý hráč přinesl pro tým něco navíc.   

Galerie k aktualitě

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 176601
Posledních 30 dnů: 1634 | Posledních 7 dnů: 292 | Poslední den: 38

© 2018 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne