V Kotvrdovicích ženám štěstí nepřálo

Los nás tento týden, už podruhé za sebou, zavedl na půdu protihráček. Kotvrdovice známe už z utkání našich začátků. Věděly jsme, že nás nečeká lehký soupeř. Ale po prohrách, jsme chtěly konečně urvat nějaký bod. V prvním poločase byla hra na obě strany vyrovnaná. Těžily jsme především z dlouhých pasů, které posílala za kotvrdovickou obranu Sokolová. Kotvrdovice měly podobnou taktiku. Ke gólům to ale nevedlo. Poločas tak skončil 0:0. Do druhé půle jsme chtěly vlítnout, ale ani kotvrdovické hráčky neusnuly na vavřínech. Ba naopak. Domácí prostředí je hnalo dopředu. Po několika rohových kopech se dočkaly a v 86. minutě změnily stav utkání na 1:0…Snažily jsme se ještě vyrovnat, ale míč si cestu do kotvrdovické branky nenašel.

Vyzdvihnout musím především výkon brankářky. Pěkné střely domácích Soňa kryla. Nedůraz před naší brankou nás stál tři body. Snažily jsme se ale kombinovat a hrát fotbal. Především naše útočnice to neměly jednoduché, ale s tvrdšími souboji si poradily výborně. Stále tak čekáme na první jarní body. Budeme se o ně bít v neděli na domácím hřišti v 10 hodin. Naším soupeřem bude tým z Ivančic.

TJ Rakovec Kotvrdovice - FK Kunštát 1:0 (0:0)

Sestava: Vlachová, Havlová, Sokolová, Rotroeklová P., Staňková, Dokoupilová, Horáková, Čechová, Hlaváčková, Popelková (70.Ferugová), Blahová

Počet návštěv: 270709
Posledních 30 dnů: 1257 | Posledních 7 dnů: 282 | Poslední den: 22