Béčko opět nadělovalo

Naše rezerva se v neděli střetla s Lysicemi. Do zápasu jsme vlítli aktivněji než hosté a účinným presinkem jsme dostali soupeře pod tlak a po jejich chybách jsme si vytvořili mnoho slibných šancí. Po pár minutách hry se dostal do šance Ducháček, který se nemýlil a dostal nás do vedení. Následně jsme přidali další dvě branky a vypadalo to, že je vymalováno. Ovšem vlastními chybami a nezajištěnou obranou jsme dali soupeři šanci. Ze dvou rychlých brejků jsme se nepoučili a při třetím musel zasahovat až náš brankář Pravec, který si pomohl faulem, což znamenalo výhodu pokutového kopu pro celek domácích. Míč na puntík si postavil domácí kapitán Janeček. I když Pravec odhadl správně levou stranu, soupeř snížil na 1:3. Někdo mohl čekat, že domácí se pokusí do konce poločasu snížit na rozdíl jediného gólu, ale přidali jsme ještě čtvrtou branku a mohli jsme jít v klidu do kabin.

V druhém poločase domácím odpadly síly a hrálo se víceméně jen na jejich polovině. Díky většímu důrazu a velkému počtu našich hráčů ve vápně jsme přidali další čtyři branky a nakonec se mohli radovat z výsledného stavu utkání 1:8. Příští týden v sobotu na naše hřiště přijede celek Adamova, zápas začíná v 16:00.

TJ Sokol Lysice - FK Kunštát 1:8 (1:4)

Janeček - 3x Ondřej Ducháček, 2x  Lukáš Nedoma, Pavel Šváb , Radek Tenora, Karel Stehlík

ŽK: Pravec

Sestava: Karel Pravec , Robin Vichta (Josef Banya) , Aleš Zámek , Ondřej Ducháček , Pavel Šváb , Rostislav Král , Petr Havelka , Lukáš Mareček (David Bednář) , Lukáš Nedoma (Radek Tenora), Jaroslav Šmerda , Karel Stehlík

Počet návštěv: 270818
Posledních 30 dnů: 1081 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 19