FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Kunštát přidal další vysoké vítězství na domácím hřišti

Kunštát přidal další vysoké vítězství na domácím hřišti

FK Kunštát - FK Znojmo 4:0 (2:0)

Branky: Adámek T.(32. min.), Zeman A. (pen.),(45. min.), Španěl O. (62. min.), Hanák D. (76. min.)

Sestava: Loukota I. (GK), Hruška O. (70. min.), Videman T. (70. min.), Hanák D. (77. min.), Nečas M., Adámek T., Zeman A., Gracias T., Skoček M., (80. min.) Ducháček O., Španěl O.

Náhradníci: Zámek A. (80. min.), Horák Vlastislav (70. min.), Komárek J. (77. min.), Bednář D. (70. min.), Horák Vladan

V rámci 19.kola na náš stadion do Kunštátu přijel soupeř ze Znojma. Mužstvo, které v prozatimní sezóně získalo na venkovních hřištích pouhé 4 body. Bodové konto znojemských jsme rozhodně vylepšit nechtěli.

Hosté si však si nedělali ze své venkovní bilance těžkou hlavu a od začátku se pustili do útoku. Domácí byli jejich aktivitou mírně zaskočení a nebyli schopní hrát svoji kombinační hru. Znojmo se tak dostalo do první velké šance, Kunštát ale podržel Loukota. Zhruba od 25. minuty se začal rozjíždět motor Kunštátu a přicházeli i šance na jeho straně. Ve 32. minutě šli domácí do vedení po brance Adámka. Do konce poločasu měli ještě domácí možnost zahrávat pokutový kop, když byl po svém průniku faulován Skoček. Zeman si postavil míč na penaltovou značku a nemýlil se. 

I do druhé půle vkročili lépe hosté, kteří hráli pohledný kombinační fotbal. Naneštěstí pro Znojmo to byli opět domácí, kteří udeřili. Zeman zahrál rohový kop přímo na hlavu Španěla a ten se v těchto situacích nemýlí. Hosty nepoložila ani třetí branka a stále se drželi aktivního fotbalu, na který se jistě muselo dobře dívat. Střelci hostů si, ale všichni vylámali zuby na brankáři Loukotovi, který si tak hlasitě řekl o nominaci do sestavy kola. Znojmo by si čestný úspěch jistě zasloužili, ale v tomto utkání jim zkrátka nebylo přáno. navíc jim další direkt zasadil Dalibor Hanák a upravil tak skóre do finální podoby.  

František Tenora:
„Za pěkného počasí se hrál pohledný fotbal, který se musel líbit. Hosté předvedli sympatický výkon, který ale na produktivní domácí nestačil. Nejlepším hráčem na hřišti byl brankář Loukota."

Galerie k aktualitě

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 176601
Posledních 30 dnů: 1634 | Posledních 7 dnů: 292 | Poslední den: 38

© 2018 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne