Marodka trápí ženy

Tento týden nás čekal soupeř Horní Heršpice. Na podzim jsme těsně zvítězily 2:1. Chtěly jsme si zlepšit reputaci po domácí porážce s Vrchovinou. Bohužel naše marodka se rozšířila a některé hráčky nastoupily i přesto, že nebyly v pořádku. Za to jim patří velký dík! V prvním poločase byly síly vyrovnané. My jsme těžily z rychlých brejků. Asi ve 30. minutě jsme po bezchybné kombinaci Ferugová – Navrátilová, mohly jít do vedení. Proti ale byla vzdálenější tyč heršpické svatyně. Některé z nás se radovaly předčasně. Ovšem i Heršpice si vytvořily šance. Naše obrana však rychlé útočnice skvěle pokrývala. Poločas 0:0

Druhý poločas pro nás začal nešťastně, když Heršpice změnily stav utkání. 0:1. Bylo vidět, že nám docházejí síly. Lucka Ferugová byla zraněná a nemohla nebo spíše neměla koho vystřídat. A tak dohrála celé utkání. Klobouk dolů. Ale s prohrou jsme se smířit nehodlaly. Po přízemním rohovém kopu od Sokolové snížila Popelková. Svůj výkon tak podtrhla gólem. Pak ale propadla naše obrana a hráčka Heršpic obrátila stav utkání na 2:1. Do konce utkání měly Heršpice ještě několik šancí, ale nedokázaly je proměnit. Zápas skončil 2:1. Do dalších utkání bychom měly zlepšit komunikaci na hřišti a budeme doufat, že se holky, co nejdříve vyléčí. Tento zápas jsme odehrály v podstatě v deseti, takže nás to stálo více sil, více úsilí, více běhání. Bod bychom si zasloužily, ale takový už je fotbal…

Lokomotiva Horní Heršpice "B" - FK Kunštát  2:1 (0:0)

Branky : Popelková

Vlachová, Braunšlegerová, Sokolová, Kolářová (Dokoupilová), Staňková, Rotroeklová P., Horáková, Navrátilová, Řehořová, Popelková, Ferugová

Počet návštěv: 270847
Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29