IV. ROČNÍK DOBROČINNÉHO TURNAJE ŽIJEME HROU

V sobotu 16.12. 2017 pořádá projekt ŽIJEME HROU ve spolupráci s FK Kunštát 4. ročník dobročinného fotbalového turnaje. Smyslem a cílem turnaje je sdružení finančních prostředků, kterými podpoříme osoby a rodiny v nelehké životní situaci.

Naše podpora letos míří k Eliškám

Osoby, které letošním finančním výtěžkem podpoříme, statečně bojují s těžkým zdravotním postižením. Jsou to děvčátka, která se sice osobně neznají, jedna věc je však spojuje. Mají stejné křestní jméno, Eliška. Eliška Spurná z Blanska má od narození diagnostikovanou spinální muskulární atrofii (SMA). Osmiletá Eliška Trmačová z Velkých Opatovic jako malá onemocněla dětskou mozkovou obrnou. Léčba obou děvčátek je velmi nákladná a vyžaduje velkou spoustu každodenní energie rodičů a blízkých.

Vyjádřit podporu můžete i VY

Pokud se za námi 16. přijdete podívat do Městské sportovní haly Kunštát, na místě najdete koutek s nástěnkou a kasičkou. Zde můžete vhodit libovolnou částku a vyjádřit Eliškám na dálku podporu. Začátek akce je v 8 hodin a oficiální předání výtěžku je ve 14:30 hodin. Na akci Vás srdečně zvou organizátoři Žijeme Hrou a FK Kunštát.

Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29