FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

IV. ROČNÍK DOBROČINNÉHO TURNAJE ŽIJEME HROU

IV. ROČNÍK DOBROČINNÉHO TURNAJE ŽIJEME HROU

V sobotu 16.12. 2017 pořádá projekt ŽIJEME HROU ve spolupráci s FK Kunštát 4. ročník dobročinného fotbalového turnaje.

V sobotu 16.12. 2017 pořádá projekt ŽIJEME HROU ve spolupráci s FK Kunštát 4. ročník dobročinného fotbalového turnaje. Smyslem a cílem turnaje je sdružení finančních prostředků, kterými podpoříme osoby a rodiny v nelehké životní situaci.

Naše podpora letos míří k Eliškám

Osoby, které letošním finančním výtěžkem podpoříme, statečně bojují s těžkým zdravotním postižením. Jsou to děvčátka, která se sice osobně neznají, jedna věc je však spojuje. Mají stejné křestní jméno, Eliška. Eliška Spurná z Blanska má od narození diagnostikovanou spinální muskulární atrofii (SMA). Osmiletá Eliška Trmačová z Velkých Opatovic jako malá onemocněla dětskou mozkovou obrnou. Léčba obou děvčátek je velmi nákladná a vyžaduje velkou spoustu každodenní energie rodičů a blízkých.

Vyjádřit podporu můžete i VY

Pokud se za námi 16. přijdete podívat do Městské sportovní haly Kunštát, na místě najdete koutek s nástěnkou a kasičkou. Zde můžete vhodit libovolnou částku a vyjádřit Eliškám na dálku podporu. Začátek akce je v 8 hodin a oficiální předání výtěžku je ve 14:30 hodin. Na akci Vás srdečně zvou organizátoři Žijeme Hrou a FK Kunštát.

 

 

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 176601
Posledních 30 dnů: 1634 | Posledních 7 dnů: 292 | Poslední den: 38

© 2018 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne