Béčko rozstřílelo Vranovou

B tým odstartoval jaro na hřišti Vranové. Na úvod silný soupeř, Vranová na domácím hřišti umí vyhrávat.

Pod trenérem Milošem Šmerdou se domácí prezentovali velmi fotbalově. Kdo čekal „nevzhledný fotbal“, ten se nedočkal. I Vranovští se po zisku míče pokoušeli o konstruktivní rozehrávku a postupný útok.

V prvním poločase se kunštátská juniorka vrhla do obléhání domácí branky. I přes velkou převahu v držení míče se naši neprosadili. Zakončení Stehlíka a Šmerdy však volalo po gólu.

Tlak Kunštátu po přestávce nijak neotupil, bylo tomu naopak. V rozmezí 55. a 65. minuty nastříleli naši hráči tři branky a definitivně zlomili odpor domácích. S chutí hrající fotbalisti Kunštátu do konce zápasu skóre ještě navýšili. Domácí stačili korigovat z penalty až v samotném závěru.

Pro fotbalisty Vranové byl konečný výsledek poněkud krutý, protože v úvodní bezgólové pětačtyřicetiminutovce se domácí prezentovali velmi organizovanou a koncentrovanou hrou.

Z bratrského minisouboje Šmerdů se tedy radoval trenér Kunštátu Vlastimil a Jarda, který v našem dresu zaznamenal v rozmezí patnácti minut hattrick.

Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18