FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Ženy prohrály v Ocmanicích

V neděli jsme zavítaly na půdu Ocmanic, které minulou sezonu tuto soutěž vyhrály. Nečekal nás lehký soupeř. To jsme poznaly hned na začátku. Nemohly jsme se dostat z naší poloviny hřiště a útočily jsme jen z brejků. Po přesném centru Rotroeklové B. jsme mohly jít do vedení, ale Sokolová nastřelila tyč. A pak udeřily ženy Ocmanic. Během 5 minut nám daly dva góly.Poločas skončil 2:0.

Po poločase jsme chtěly víc hrát a to se projevilo i na skóre. 2:1 po lobu Hlaváčkové. Ale Ocmanice měly zápas ve svých rukou. 3:1.4:1.4:2.5:2. A to byl konečný výsledek. Tak snad se nám podaří udržet neporazitelnost na domácím hřišti. Zápas Kunštát - Studenec začíná v 10 hodin.

Ocmanice – Kunštát ženy 5:2 (2:0)
Branky: 2x Hlaváčková Pavla

Sestava: Vlachová, Havlová (Rotroeklová Petra), Braunšlegerová, Kolářová (Hlaváčková), Navrátilová (Ráčková), Staňková, Horáková, Sokolová, Rotroeklová Brigita, Blahová (Popelková), Paděrová