FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Dorost převálcoval Knínice

Po minulé kanonádě z Vísek nás čekal doma soupeř z Knínic. Museli jsme se však odejít bez opor Petra Krásy a Davida Tenory. Prvních 10 minut to byla spíš taková oťukávaná s naší menší převahou. Poté jsme soupeře zatlačili do jejich šestnáctky a začali jsme střílet góly. Takřka každou střelu jsme proměnili v branku. Poprvé to bylo v 15. minutě, kdy Radek Tenora mířil přesně z levé strany na bližší tyč. Poté se Novotný nejlépe ze všech zorientoval po rohovém kopu v chumlu a usměrněnou střelou k pravé tyči zvýšil náskok na 2:0. Do poločasu jsme přidali ještě dvě branky, když po povedených kombinacích se nejprve trefil z malého vápna Tenora Radek a následně ze stejné pozice Danác. Na druhé straně po nařízeném přímém kopu hlavou skóroval knínický útočník.

Druhý poločas byl takový nemastný neslaný, spíš se jen dohrával. I přesto jsme však přidali další čtyři branky. Nejprve po úniku na pravé straně v 55. minutě přesně usměrnil míč k zadní tyči Michal Tenora. Následně v 61. minutě po standartní situaci míč hostujícímu brankáři vypadl z rukou a tak nebylo těžké pro Novotného z metru navýšit skóre na 6:1. V 78. minutě po nedovoleném zákroku v pokutovém území na Bednáře si faulovaný hráč postavil míč na puntík a střelou k levé tyči posedmé rozjásal ochozy lysického stadionu. V závěru utkání ještě v 87. minutě z malého vápna zpečetil hattrick Radek Tenora. Příští týden zajíždíme na půdu Olešnice.

Kunštát/Lysice – Knínice 8:1 (4:1)
Branky: 3x Tenora R., 2x Novotný, Tenora M., Bednář, Danác

Sestava: Zeman, Videman, Novotný, Přikryl, Štarha, Schiller, Bednář, Danác, Tenora M., Tenora R., Horák