FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Ženy porazily venku Okříšky

Ženy porazily venku Okříšky

Do Okříšek jsme přijely prolomit smůlu z venkovních zápasů. Zatím jsme venku ještě nevyhrály. To se ale v Okříškách změnilo. Do vedení nás poslala Blahová. 1:0. Domácí se snažili útočit, ale za půlící čáru se dostávaly jen minimálně. I když do jedné nebezpečné šance se dostali. Brankářka Heilerová si však branku dát nenechala. Poté po nahrávce Horákové zvýšila Braunšlegerová parádním gólem z úhlu. Poločas teda skončil 2:0.

Okříšky hrály dobrý fotbal, ale k brankám to nevedlo. Naopak, góly jsme dávaly my. Blahová navýšila skóre svým druhým gólem na 3:0, po samostatném úniku Hlaváčkové 4:0, krásným vyškolením třech hráček domácích a nádhernou střelou z úhlu Navrátilové 5:0 a po faulu ve vápně na Kolářovou z penalty Sokolová 6:0. Venku jsme tedy konečně zvítězily 6:0 a příští týden nás čeká poslední zápas podzimní části soutěže. Přivítáme tým Tasovic, v neděli 20. 10. v 10 hodin. Všechny srdečně zveme !! 

Huhtamaki Okříšky – Kunštát ženy 0:6 (0:2) 
Branky: 2x Blahová, Hlaváčková, Navrátilová, Braunšlegerová, Sokolová 

Sestava: Heilerová, Vlachová (Kolářová), Sokolová, Staňková, Paděrová, Rotroeklová P. (Hlaváčková), Horáková, Ráčková, Navrátilová, Blahová (Popelková), Braunšlegerová

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát NSA Jihomoravský kraj

Počet návštěv: 254095
Posledních 30 dnů: 2391 | Posledních 7 dnů: 656 | Poslední den: 90

© 2023 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne