Anketa Fotbalista roku 2014 i se zástupci FK Kunštát

V pátek 23. ledna 2015 od 18.00 se v zámeckém skleníku Boskovice uskuteční slavnostní vyhlášení okresní ankety Fotbalista roku 2014. To se v jednotlivých kategoriích neobejde bez zástupců kunštátského fotbalového klubu. V kategorii Fotbalista roku se do vybrané jedenáctky probojoval středopolař A týmu Antonín Preč. Na fotbalistku byla nominovaná Karolína Horáková, v užším výběru na trenéra roku Vladan Horák.

Anketa, které se zúčastnilo 17 okresních klubů, probíhala tentokrát jednokolově. Poté členové VV OFS Blansko vybrali dle nominací klubů jedenáctku okresu a vítěze jednotlivých kategorií.

V ostatních kategoriích mimo mužské bude vyhlášeno pouze první pořadí. Ceny v jednotlivých kategoriích budou předávat sponzoři akce a sportovní osobnosti. Moderátorem večera je pan Oldřich Kovář. Mezi vyhlašováními v jednotlivých kategoriích bude kulturní program. V předsálí bude připravena tombola. Vstup je volný. Všichni jsou na tento slavností večer srdečně zváni.

Pořadí jedenácti nejlepších v mužské kategorii bylo vybráno z těchto hráčů:
Martin Fadrný (FC Boskovice), Jan Gromský (SK Jedovnice), Miroslav Jelínek (TJ Sokol Bořitov), David Juran (FK Blansko), Jan Matuška st. (Sokol Rudice), David Müller (FK Blansko), Marek Pernica (TJ Vilémovice), Antonín Preč (FK Kunštát), Martin Sehnal (SK Olympia Ráječko), Jakub Tenora (SK Olympia Ráječko), Ondřej Václavek (FC Boskovice)

Kategorie ženy:
Romana Čtvrtníčková (TJ Rakovec Kotvrdovice), Karolína Horáková (FK Kunštát), Kateřina Zoubková (SK Olympia Ráječko)

Kategorie dorost:
Radek Keprt (FK Blansko), Jan Matuška ml. (FK Blansko), Tomáš Sychra (TJ SK Cetkovice)

Kategorie žáci:
Martin Janíček (FC Boskovice), Filip Matuška (Sokol Rudice), Radim Ševčík (FK Blansko).

Kategorie přípravky:
František Čejka (FC Boskovice), Tomáš Farník (FK Blansko), Šimon Hrivík (SK Jedovnice)

Kategorie trenér:
Vladan Horák (FK Kunštát), Antonín Mazal (TJ Sokol Černá Hora), Petr Vašíček (SK Olympia Ráječko)

Kategorie rozhodčí:
Jakub Hlubinka, Libor Kosička, Miroslav Nejezchleb