A tým obsadil v Blansku 2. místo

Na 17. ročníku Memoriálu Dana Němce se v dobrém světle ukázali hráči FK Kunštát. Tradiční halový turnaj byl rozložen do dvou hracích dnů. Úvodní zápasy v základních skupinách byly na programu již v pátek večer. Turnaj vygradoval v sobotu odpoledne. Finále proběhlo i za účasti kunštátských barev.

Náš tým oproti podzimní části trochu improvizoval. Trenérskou dvojici pro tento turnaj utvořil hrající kapitán Víťa Boček s trenérem juniorky Erikem Miholou. Naše jednička Ivo Loukota byl k dispozici pouze v pátek. V sobotu ho v brance neméně úspěšně zastoupil všeuměl Karel Stehlík.

Bonbónkem v naší sestavě byl odchovanec kunštátského fotbalu oblékající dres Bystrce Honza Doležel. Společně s bratrem Pavlem tvořil nebezpečnou útočnou dvojici (třeba se dočkáme i na velkém fotbalu). Z historického okamžiku se těšil i dědeček Pepa Vaněrka:-)

Samozřejmě nechyběly tradiční opory našich řad. I když jsme turnaj odehráli s poměrně širokým kádrem, kluci se poctivě prostřídali. Našim hráčům v utkáních nechyběla technická vyspělost ani umění tvořit. To vše nám zaslouženě vyneslo finálovou účast. Zde jsme nakonec nestačili na divizní Blansko.

Okamžikem turnaje se stal semifinálový penaltový rozstřel. Neproměněný pokutový kop bývalého kunštátského kanonýra Ondry Španěla, hájícího barvy Zrcadla Teamu, nám zajistil finále. Ondra to vzal sportovně a po turnaji neodmítnul fotografii se svými kamarády… A mužstvo tímto turnajem definitivně uzavřelo úspěšný fotbalový rok 2014. Děkujeme všem našim fotbalistům za reprezentaci.

Sestava FK Kunštát: I. Loukota (pátek), Stehlík (sobota), Blaha, Boček, Adámek, Chloupek, Adamec, Preč, Haničinec, Doležel P., Doležel J.,

Konečné pořadí: 1. FK Blansko, 2. FK Kunštát, 3. Zrcadlo Team, 4. MKZ Rájec-Jestřebí, 5. Sokol Lipovec, 6. Mürzzuschlag, 7. KK Konfeks Legnica, 8. Sokol Bořitov, 9. SK Olympia Ráječko, 10. Sokol Černá Hora.

Posledních 30 dnů: 1201 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 14