Galavečer FK Kunštát

Klubová zakončená naplnila očekávání. V pátek 21.11. zakončili podzimní část sezóny také dospělí. V kulturním domě ve Zbraslavci se sešlo přes šedesát účastníků. Galavečer Kunštátského fotbalu (jak zakončenou organizátoři nazvali) oslovil hráče A týmu, juniorky, ženského družstva, dorostu, funkcionáře a fanoušky bohatým programem.

Akci moderoval Erik Mihola a celá se nesla ve stylu Českého slavíka. Udělali jsme si to trochu „posvém“, proto na naší zakončené vystoupil Tomáš Klus a Jirka Kučerovský Revival (To vše v podání Erika Miholi a Martina Blažka:-). Kulturní lahůdku obstarala psí slečna border kolie, která se svojí cvičitelkou předvedla, jak kličkuje s míčem.

Vysoký intelekt celé akci nasadil Tomáš Adámek. Vítěz ankety cizinec podzimu vedl celý rozhovor s Erikem ve svém rodném jazyku, tedy španělštině (a že se rozpovídal:-)

Slovo dostal i předseda oddílu František Tenora, který se ohlédnul za rokem 2014. V roce, kdy Kunštátský fotbal slaví 80 let od založení, to bylo ohlédnutí příjemné.

Touto cestou děkujeme Erikovi a jeho týmu za organizaci celé zakončené. Nezbývá, než se těšit na příští rok…Díky všem za vytvoření nezapomenutelné atmosféry!

Pro doplnění přidáváme vítěze jednotlivých anket:

Trenér podzimu: Filip Adamec

Brankář podzimu: Ivo Loukota