Mládežnické týmy ŽIJEME HROU v akci

Tým starších žáků ŽH si díky vlídnému listopadovému počasí zpestřil závěr fotbalového roku. V brněnských Ivanovicích v areálu TCM odehráli svěřenci Aleše Odehnala a Vladana Horáka přátelské utkání proti Zbrojovce Brno U14. Vzhledem ke kvalitě soupeře probíhalo utkání ve vysokém tempu. Na umělém trávníku si kluci sami ověřili své aktuální reakční i rychlostní dovednosti pod plným tlakem, ale i efektivitu v zakončení. Naši hráči si utkání hrané na třetiny maximálně užili. Starší žáky ŽH čekají v prosinci ještě dva miniturnaje ve sportovní hale v Kunštátě.

Zbrojovka Brno U14 – ŽIJEME HROU U15 4:0 (2:0,1:0,1:0)

Sestava ŽH: Jančík, Konopáč, Pokorný, Kříž, Odehnal, Konečný, Beránek, Vítek, Petrželka, Beneš, Prudil, Žáček, Kleveta L., Kleveta J., Baláč.

Mladší žáci:

Mladší žáci si sobotní dopoledne zpestřili miniturnajem. Ten se uskutečnil ve sportovní hale Kunštát. Turnaje se zúčastnila dvě družstva Medlánek, klub ŽH pak vytvořil dva týmy hráčů U13 a jeden z hráčů U12. K vidění byli velmi zajímavé individuální výkony. Kluci a holky vytvořili v hale velmi uvolněnou a pohodovou atmosféru…

Starší přípravky:

V sobotu 29.11. od 8.45 se v městské sportovní hale Kunštát uskuteční turnaj starších přípravek. Pořádající FK Kunštát a projekt ŽIJEME HROU na tuto akci srdečně zve všechny fanoušky mládežnického fotbalu.

Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29