Zakončená mládežnických týmů ŽH se vydařila

Fotbalová zakončená mládežnických týmů ŽIJEME HROU se mimořádně vydařila. V sobotu 15.11. se v kulturním domě v Olešnici sešlo přes 170 dětí a rodičů! Všechny zúčastněné propojila touha sdělit si všechny ty krásné zážitky z uplynulého roku. A že jich v našem podání bylo…

Celou akci jsme zahájili video a foto projekcí v kině. Zde nechyběli ani zástupci jednotlivých obcí, které se v oblasti fotbalu sdružily pod hlavičku projektu ŽIJEME HROU. Za Olešnici to byl starosta PaedDr. Zdeněk Peša, za Kunštát místostarosta Ing. Libor Sedlák, za Drnovice starosta Mgr. Petr Ducháček, z Lysic člen rady pan Jaroslav Čechman. Své zastoupení měla i média, z 5+2 byl přítomen Pavel Šmerda.

Starosta Olešnice Zdeněk Peša se v kulturním domě ujal slova a popřál mladým fotbalistům a regionálnímu týmu jen to nejlepší. Další program obstarala taneční skupina BAMI. Holky svými pohyby a poutavým choreo oslovily celý sál a skvěle zapadly do kontextu celého odpoledne.

Pak už přišel na řadu moderátor Erik Mihola. Ten si na pódium pozval hráče a trenéry jednotlivých kategorií, aby si s nimi před celým sálem popovídal. Všichni kluci i holky dostali dárek v podobě kšiltovek s nápisem ŽIJEME HROU. V závěru zakončené poděkoval za skvělou spolupráci všem rodičům šéftrenér mládeže Vladan Horák.

Velké poděkování patří sponzorům Františku Tenorovi, panu Hlouškovi, panu Kintrovi z firmy Farao, panu Bednáři z firmy Keloc, Městu Olešnice, ZŠ Olešnice, Řeznictví Šutera a Pivovaru Černá Hora.

V neposlední řadě organizátorům akce Janu Šafaříkovi, Petru Křížovi, Michalovi Mistrovi, Milanu Pešovi a Liboru Konopáčovi.

Celé sportovně společenské odpoledne se úžasně povedlo. Laťku jsme nasadili opravdu vysoko. Ale jak nás znám, příští rok ji všichni společně přeskočíme… :-)

Posledních 30 dnů: 1201 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 14