ŽIJEME HROU reprezentovalo na turnaji v Zastávce u Brna

Fotbalisté a kluby hlásící se k projektu ŽIJEME HROU se začínají dostávat do podvědomí širší fotbalové veřejnosti.

Dnes se tým ŽH ocitl na turnaji v Zastávce u Brna ve společnosti republikové špičky. ŽH ročníky 2002 tvořené jednou sedmičkou fotbalistů FŠ Třebíč a sedmičkou z regionu Kunštátska velmi synchronizovaně odehrály turnaj, ve kterém jsme herně zaujali a výsledkově možná šokovali :o)

ŽH - Zbrojovka Brno 1:4

ŽH - Baník Ostrava 1:6

ŽH - Sigma Olomouc 2:1

ŽH - Sparta Brno 3:4

ŽH - Slavia Praha 2:1

Výsledky zde neuvádím proto, že bych se chtěl chlubit tím, že jsme porazili Slaviu a Sigmu. I v těchto utkáních nás soupeř v poli přehrával, ukázal tu nejvyšší kvalitu a my byli pod permanentním tlakem. Lukáš Staněk zejména proti Slávii vychytal snad i nemožné. Ukázalo se však, že talenty se rodí všude a ŽIJEME HROU CHCE VYTVOŘIT ZDRAVÉ PROSTŘEDÍ PRO JEJICH RŮST.

Kluci z kunštátska a třebíčska děkujeme vám za skvělou reprezentaci!

Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29