Přestřelku lépe zvládly Jedovnice

V desátém kole navštívil naše hřiště celek Jedovnic. Tým okupující horní příčky tabulky Okresního přeboru přijel k nám svoji dosavadní formu potvrdit. V úvodních minutách hosté mírně podcenili náš výběr, bohužel jsme však této výhody nedokázali využít. První poločas byl velmi vyrovnaný, hrálo se hlavně ve středu pole. Do vedení šlo mužstvo Jedovnic, když ve 34. minutě utekl hostující záložník po pravé straně a jeho nikým nehlídaný spoluhráč jeho přízemní centr pohodlně doklepl do branky. Odpověď přišla za necelých deset minut. Po chybě Jedovnického stopera se Karel Stehlík z malého vápna nemýlil.

Druhý poločas se nesl v úplně jiném rytmu než první. Oba týmy zkoušely hrát hlavně dopředu. Do vedení šli opět hosté, když v 55. minutě prostřelil Bednáře útočník hostí. Opět jsme rychle odpověděli, v 60. minutě srovnal Boček. V 64. minutě jsme šli dokonce do vedení, když po centru z levé strany doklepl do branky míč Stehlík. „Uklidňující“ čtvrtou branku přidal v 70. minutě Boček po chybě Jedovnického brankáře. Mnozí si mysleli, že utkání se bude už jen pouze dohrávat. To byl však omyl. V 79. minutě po mnoha chybách a nedůrazu na našem vápně hosté snížili na rozdíl jedné branky. V 89. minutě už to bylo 4:4, když v chumlu na malém vápně dokázal Jedovnický kapitán najít místo mezi nohama našeho gólmana. O tři minuty později se opakovala stejná situace, tentokrát však tentýž hráč poslal míč na zadní tyč. Utkání, které vypadalo v náš prospěch jsme si ale bohužel nakonec prohráli sami.

FK Kunštát "B" - SK Jedovnice 4:5 (1:1)

Branky: 43' a 64' Stehlík, 60' a 70' Boček

Sestava: Bednář Z., Vichta (63. Nedoma), Loukota P., Řehoř (30. Boček), Zámek, Doležel (75. Šmerda V.), Záboj, Kuruc, Bednář D., Stehlík, Mareček (45. Adámek)

Počet návštěv: 270818
Posledních 30 dnů: 1081 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 19