B mužstvo úspěšně proti rivalovi z Letovic

V sobotu přivítalo naše B mužstvo na domácím hřišti celek Letovic. V kádru rezervy se objevil po delší odmlce Tomáš Adámek a jeho přítomnost na hřišti byla znát. Snažili jsme se rychlými kombinacemi dostat přes defenzivu soupeře, hosté hrozili zejména z nebezpečných brejků. V prvním poločase se nám však nepodařilo nijak výrazně ohrozit branku, většinou naše akce končily nepřesnou finální přihrávkou. Po dvou našich nezakončených akcích na konci prvního poločasu hosté využili jejich síly a potrestali naši nedůslednost.

Do druhé půle jsme šli s dvougólovým mankem a nechtěli jsme nechat nic náhodě. Zvýšeným presinkem jsme donutili soupeře chybovat a díky tomu jsme si vytvořili mnoho střeleckých pokusů. V 49. minutě mířil přesně k tyči zpoza vápna Záboj, o sedm minut později se v samostatném nájezdu na letovického gólmana Luboš Chloupek také nemýlil. Vstřelené branky nás nijak neukolébaly a v 73. minutě dostal míč do běhu na pravé straně Karel Stehlík a střelou na zadní tyč poslal náš tým do vedení. V 78. minutě zpečetil na konečných 4:2 Dušan Janča. O víkendu čeká naše mužstvo utkání na půdě Lipůvky.

FK Kunštát "B" - AFK Letovice 4:2 (0:2)

Branky: Dušan Janča, Tomáš Záboj, Luboš Chloupek, Karel Stehlík

Sestava: Tomáš Holík, Robert Vichta, Aleš Zámek, Martin Blažek, Pavel Šváb, Lukáš Mareček, Tomáš Záboj, Tomáš Adámek, Adam Chloupek (Luboš Chloupek), Pavel Doležel (Dušan Janča), Karel Stehlík

Počet návštěv: 270818
Posledních 30 dnů: 1081 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 19