FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

B mužstvo úspěšně proti rivalovi z Letovic

B mužstvo úspěšně proti rivalovi z Letovic

V sobotu přivítalo naše B mužstvo na domácím hřišti celek Letovic. V kádru rezervy se objevil po delší odmlce Tomáš Adámek a jeho přítomnost na hřišti byla znát. Snažili jsme se rychlými kombinacemi dostat přes defenzivu soupeře, hosté hrozili zejména z nebezpečných brejků. V prvním poločase se nám však nepodařilo nijak výrazně ohrozit branku, většinou naše akce končily nepřesnou finální přihrávkou. Po dvou našich nezakončených akcích na konci prvního poločasu hosté využili jejich síly a potrestali naši nedůslednost.

Do druhé půle jsme šli s dvougólovým mankem a nechtěli jsme nechat nic náhodě. Zvýšeným presinkem jsme donutili soupeře chybovat a díky tomu jsme si vytvořili mnoho střeleckých pokusů. V 49. minutě mířil přesně k tyči zpoza vápna Záboj, o sedm minut později se v samostatném nájezdu na letovického gólmana Luboš Chloupek také nemýlil. Vstřelené branky nás nijak neukolébaly a v 73. minutě dostal míč do běhu na pravé straně Karel Stehlík a střelou na zadní tyč poslal náš tým do vedení. V 78. minutě zpečetil na konečných 4:2 Dušan Janča. O víkendu čeká naše mužstvo utkání na půdě Lipůvky.

FK Kunštát "B" - AFK Letovice 4:2 (0:2)

Branky: Dušan Janča, Tomáš Záboj, Luboš Chloupek, Karel Stehlík

Sestava: Tomáš Holík, Robert Vichta, Aleš Zámek, Martin Blažek, Pavel Šváb, Lukáš Mareček, Tomáš Záboj, Tomáš Adámek, Adam Chloupek (Luboš Chloupek), Pavel Doležel (Dušan Janča), Karel Stehlík

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 204900
Posledních 30 dnů: 1915 | Posledních 7 dnů: 277 | Poslední den: 25

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne